Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyen körökben érdemes...

Milyen körökben érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

Olyan srácot keresnék aki szereti a könyveket (regényeket és verseket egyaránt), festészetet és a színházat. Vannak esetleg jó könyvklubbok (ha létezik egyáltalán) vagy bármi hasonló? Neten nem szeretek ismerkedni, túl zsákbamacska.



Egy tizenéves lány :D


2022. jan. 23. 20:16
 1/8 anonim válasza:
Könyvtár?
2022. jan. 23. 21:27
 2/8 anonim válasza:
Én szeretek olvasni, és színházba járni, a festészet eddig nem fogott meg. Nincs semmi zsákbamacska, harmincöt éves férfi vagyok. :D
2022. jan. 23. 22:58
 3/8 anonim válasza:
34 vok. Ha szereted a könyveket, a tanulással nem lesz gond. Sok sikert!
2022. jan. 24. 22:32
 4/8 anonim válasza:
Tizenévesen kevés ilyen fiút fogsz találni, lehet hogy pár évet várnod kell míg benő a fejelágyuk választottaidnak :)
2022. jan. 27. 14:52
 5/8 anonim válasza:
Egyébként a sulidban, könyvtárakban kell hogy legyenek olvasós klubok.
2022. jan. 27. 14:53
 6/8 anonim válasza:

✅ Javaslom FACEBOOK CSOPI :

- IBFF (8.000 fő)

- BFF (4.500 fő)

✅ Összesen 12.500 fő - biztos hogy ha kiírsz egy posztot erről, találni fogsz rá emberkét...

✅ Ez itt nem zsákba macska , mert látod a FB profilját, és az első csevegés után már megismered a személyét !

❌ A GYK-ra már mondható hogy ZSÁKBAMACSKA.

2022. febr. 15. 03:08
 7/8 anonim válasza:

Szia! A fiatalok esetében az online térbe szorult az ismerkedési lehetőség (főleg az ilyen speciális követelmények esetében, mint amiket felsoroltál). Igen léteznek ilyen klubok (rajzklub, színművészeti klubok, könyvklubok... - online; facebook csopik formájában :) Real-ban max boomerekkel fogsz találkozni :)

- Részemről én szeretem a könyveket ("gyűjtögetni":), ami leginkább érdekel most az idegen nyelvkönyvek - nyelvtanulás céljából. Két jó nyelvkönyvem van (Kínai/Német), és én erre keresek tanulótársat - közös nyelvtanulásra - ha netán érdekel ez a két nyelv, és szívesen tanulnál duoban (várom a visszajelzésed!):

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tanulotars-kerese.. (🐸)

2022. márc. 23. 10:45
 8/8 anonim válasza:
#esetleg Spanyol (de azért a könyvért haza kell mennem felhozni :| )
2022. márc. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!