Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz ismerkednem?

Miért olyan nehéz ismerkednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én alapvetően olyan beállítottságú vagyok és azt az elvet követem, hogy ezt az egész kapcsolat dolgot nem keresni kell, hanem majd egyszer csak jön (nyilván valamilyen ponton már várni sem lehet csak úgy..). Haverjaim bíztatására kezdtem el az utóbbi időkben ismerkedni, elég kevés sikerrel.


Személyiségemmel nem hinném, hogy túlzottan probléma lenne, bár ez leginkább ízlések és pofonok kategória. Meghallgatok másokat, imádok beszélni (még a semmiről is órákig tudok szerintem beszélgetni), mindig témákat hozok fel, tudok nagyon komoly, viszont mellette vicces is lenni. Azt veszem észre (és visszajelzésekből is azt tapasztalom), hogy sokkal érettebb és intelligensebb vagyok, mint a legtöbb velem egykorú.

Nem járok minden bulizni, tisztelettudó vagyok, nem dohányzom. (az első és harmadikkal nincs feltétlen baj, de nekem pl nem fekszik az a dolog, hogy eljárjak minden hétvégén bulizni ahol csatak részegre igyam magam a haverok mellett.. inkább elmegyek edzeni.. :D)


Ehelyett mégis azt látom, hogy ez a mai lányoknál sehol sem egy jó pont. (bár az is lehet, hogy rossz helyen "keresgélek"..)


Még azt sem lehet mondani, hogy a külsőmmel van probléma.. Az utóbbi másfél évben leadtam 35kg-ot, elkezdtem edzeni és külső visszajelzések alapján nagyon jó fizikumot tudtam összehozni. (másfél év alatt elértem azt a szintet, hogy az ismerőseim megkérdezik, hogy szedek-e valamit.. , szóval valami ezek szerint tényleg látszik.. :D) Igényes vagyok, (jó, az életmódváltásom előtt ezt nem nagyon mondtam volna el magamról.. akin 40kg felesleg van, az minden, csak nem igényes magával szemben egészségügyileg.) foglalkozok magammal és ami a legfontosabb, hogy vannak céljaim.

Szeretnék egyetemre menni, mellette nagyon jól tanulok, szóval azzal sincs probléma.


Nem megváltást várok itt a gyk-n, nem ismerkedni szeretnék, hanem tanácsokat kérni. Mit rontok el? Már lassan azon gondolkozok, hogy rossz az, ha túl udvarias és tisztelettudó vagyok..

Okosabb döntés lenne tényleg elengedni ezt az egészet(azaz visszatérni arra gondolkodásmódra, amit egyébként is követtem eddig), és "ha jön, akkor jön, ha nem, akkor nem" alapon gondolkozni?



18/f



2022. febr. 5. 09:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
Túl hamar feladtad a majd jönt. Helyzetnek is lennie kell hozzá, de az mostanában nincs, mert bezárkóztak az emberek. Úgyhogy nyugi, türelem! Nekem is 22 évesen volt az első és 25 évesen jött az igazi, akivel össze is házasodtunk. Te nagyon nem vagy még ott, szóval nem értem mire fel ez az egész.
2022. febr. 5. 10:03
 2/14 anonim válasza:
Személyiségeddel lesz gond, meg kib*szott unalmas vagy.
2022. febr. 5. 12:20
 3/14 anonim válasza:

Első mondatod után vegig sem olvastam, teljesen felesleges. Figyelj idézem :


“ Én alapvetően olyan beállítottságú vagyok és azt az elvet követem, hogy ezt az egész kapcsolat dolgot nem keresni kell, hanem majd egyszer csak jön”


Tehát csak ülsz és várod a sültgalambot, a szádba repül úgy, hogy meg sem kell rágni, lerepül a torkodon a gyonrodba és jól laktál. Igazad van amúgy , 1-2 próbálkozás után ide kell kérdést kiirni, hogy nehéz ismerkedned, meg várni a. Sült galambot, ezt a legkönnyebb. Hogy tegyél erte arra már nincs eszed.


“ nyilván valamilyen ponton már várni sem lehet csak úgy..).”


Aha. Nem vagy Te hülye, tudod jól, hogy mit kell tenni, de megis varod a sültgalmbot.


Addig kell próbálkozni, amíg nem jön össze. Meg azért tudd a saját hataraid. Ha sztárokra írsz rá v vmi felkapott népszerű csajra, ne csidalkozz, hogy kinevet. Szedd össze magad kistöki.

2022. febr. 5. 12:29
 4/14 anonim válasza:
Tél van, sz@r idő, zárkózottak az emberek. A legtöbben egyébként is érdektelenek. Az írásukból látod milyen hangulatuk lehet vagy mennyire nyitottak. Meg az is lehet alapból jó fejek csak akivel még nem találkoztak azzal nem tudnak úgy beszélgetni. Sokat segít, ha elfogadod rengeteg lányra kell írnod mire megtalálod a saját társaságod. Én is és több haverom is szerintem külön külön több 100 lányra írtunk mire megtaláltuk azokat akikkel közeli barátságok alakultak ki. Ilyenkor rájössz mind1 mennyi emberre írtál rá, megérte az a pár ember. Ha ennyire cél tudatos vagy akkor tudod ha valamiben nem buksz el akkor nem is érsz el semmit. Keress tovább, légy laza és menni fog.
2022. febr. 5. 13:32
 5/14 anonim válasza:
18 évesen szerintem nem kell emiatt aggodnod nagyon sok barátnőd lesz életed során 😃
2022. febr. 5. 14:09
 6/14 anonim válasza:

Egyetértek az előttem válaszolókkal, hogy még bőven előtted az élet és a lehetőség csajozni!

Az hogy nem bulizol nem gond, de nem is egy annyira jó kvalitás, mint amilyennek azt te érzed. Pl orvostanhallgatók nem kis része is eljár bulizni és embertelen részegre issza magát, ettől ők rossz emberek lennének vagy kevésbé érettek? Viszont azt aláírom, hogy a no bulizás miatt sok jó csajszi elől elzárod magad. De! Sokkal több nem bulizó lány van! Amit lehet, hogy te nem így érzel, mert pl épp olyan az osztályod vagy egy menő gimibe jársz, de attól még ez tényleg így van.

Szóval csak légy türelmes és próbálkozz! Viszont tényleg próbálkozz, ha szeretnél valakit, mert random nem fogsz megismerni senkit, vagy lehet, hogy igen, de ha nem próbálsz kicsit kezdeményezni, akkor bukod az egészet.

2022. febr. 5. 20:23
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak.


2#

Nem tudom, lehet tényleg unalmas vagyok, viszont senki kedvéért nem fogok megváltozni és nem magamat adni. Ha a lányoknak az unalmas, hogy éretten állok a dolgokhoz a koromhoz képest és megadom mindenki felé a kellő tiszteletet akkor sajnálom, ezzel nem tudok mit kezdeni.


3#

Igen, mondhatni tényleg várom a sültgalambot, és kezdem belátni, hogy ez nem jó irány. Sajnos a mostani edzéses korszakom előtt 0 önbizalmam volt és nem is próbálkoztam senkinél sem. Most az utóbbi fél évben próbálom megtalálni önmagamat az edzésnek köszönhetően és kezdeményezni lányoknál. Ez még nekem is új, bármennyire is fura. Fogok kezdeményezni lányoknál, viszont nekem nem tetszik az a dolog, hogy minden harmadik lányt akit meglátok szólítsak le, vagy minden harmadik lányra írjak rá.. Nem tudom, lehet ennek tényleg ez lenne a menete csak még fura nekem ez a szitu.


4#

Teljesen igazad van, el kell fogadnom azt, hogy sok lánynál kell kezdeményeznem, amíg megtalálom a társaságom, de mivel még ez a helyzet nem is új, ezért furán állok még hozzá.


6#

Az, hogy nem járok bulizni még nem azt jelenti, hogy attól a másik tábor rossz ember lenne. Engem szimplán nem vonz ez az egész és mondjuk egy hétvégi buli helyett letolok egy lábedzést a haverjaimmal, vagy elmegyek focizni.. :D Nem ítélem el azokat, akik buliznak, biztosan van rengeteg előnye csak még ezeket én nem találtam meg.

2022. febr. 5. 20:59
 8/14 anonim válasza:
3. Vagyok a Konditerembe is jol lehet csajozni, nem muszáj neked neten ráirni :D Menj oda, légy határozott, akar vmi ürüggyel, hogy szia neharagudj uj vagy meg a etrembe és te a nem tudom milyenm gepet keresed és megmutatja jo edzest kivansz aztan ott leszel a kozelebe visszamesz , megmondod h megegyszer koszi, jovok neked egyel, reakciokat latni fogod, megkérdezed miota ajrsz ide stb beindul a tema aztan ágyban talaljatok magatokat és akar egy jo kapcsoalt is lehet belole. Amúgy azt remélem tudodf, hogy ha nincs tokod, akkor ha etrembe jarsz le sem lesz, akkor sem elszel batrabb.. de fogadd el onmagad és csajozz! 3. voltam
2022. febr. 5. 21:58
 9/14 anonim válasza:

Pont leírtad azokat a dolgokat amiket keresek a másikban. Ezek alapján főnyeremény lehetsz.

Nem értem a lányokat.. Valószínűleg eddig kislányokkal sodort össze az élet , akik izgalmat, kalandokat keresnek. De hidd el, egy igazi nő társat keres, és aki társat keres annak te pont meg fogsz felelni. Szóval ne add fel! Drukkolok neked!

2022. febr. 5. 22:57
 10/14 anonim válasza:

Hány csajnál kezdeményeztél eddig?


Lehet az a baj hogy túl kevésnél. Vagy ha már soktucatnál s nem akarnak ismerkdeni, akkor a szövegeddel lesz probléma

2022. febr. 6. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!