Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A konditeremben van egy csaj,...

A konditeremben van egy csaj, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly láttam először a teremben, mondhatni az ideálom is, de előtte nem sokkal szakítottom a barátnőmmel és egyéb tényező miatt se akartam kapcsolatot. Aztán covid miatt a terem bezárt, teltek a hetek, hónapok és facen feldobta, mint ismerős. Haverom ismeri, szingli volt a csaj, gondoltam írok neki egy értelmes szöveget (semmi dick pic) mert tényleg bejön és szerettem volna vele találkozni. Hiába vártam, nem válaszolt a levelemre. Kinyitott a terem, újra elkezdtem járni, de nagyon sokáig nem láttam, gondolom más időpontban edzett. Aztán idén újra láttam párszor, de mivel képtelen volt válaszolni a levelemre, így elvből nem mentem már oda hozza, mert azért van önbecsülésem és ha válaszra se méltatott, akkor miért kellene lemennem kutyába? Ha újra találkoztam vele a teremben és sokszor egymás mellett edzettünk, akaratlanul is összenéztünk. A tükör előtt csináltam előreemelést, ő meg beállt mögém a scott padnak támaaszkodva és engem nézett. Elvittem a súlyt hátra, mentem vissza és a tükörből még mindig engem figyelt. Szerintetek most csak szivat engem, vagy ő is szeretne valamit csak nem ismer fel, hogy én írtam neki facen? Nyilván jó lenne összejönni vele, de azért ez elég hülyén néz ki szerintem, hogy írtam neki és képtelen volt válaszolni, teszem hozzá jó ideje szingli mert a haverom ismeri. Meg milyen lenne már odamenni, hogy szia korábban írtam facen, hogy ismerkedjünk, de válaszra se méltattál. Mit gondoltok?

2022. febr. 6. 16:23
 1/8 anonim válasza:

"Meg milyen lenne már odamenni, hogy szia korábban írtam facen, hogy ismerkedjünk, de válaszra se méltattál."


Én pont ezt csinálnám, nem szoktam udvariassági köröket futni. Ha tud értelmes magyarázatot, akkor beszélhetünk tovább.

2022. febr. 6. 17:13
 2/8 anonim válasza:
Ha valakivel van lehetőségem személyesen beszélni, vagy f.szbukon, akkor el ke keserítselek, hogy az előbbit választom
2022. febr. 6. 18:20
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Azért arra az értelmes magyarázatra kíváncsi lennék, mert szerintem bunkóság nem válaszolni, ha normálisan közelítenek feléd.


#2 Írtam, hogy mikor előszőr láttam akkor nem akartam kapcsolatot. Utána jött a karantén és bezárt a kondi, ergo maradt a facebook. Most már nyilván lenne alkalmam személyesen is beszélni vele, de erősen gondolkodom rajta, hogy megéri-e.

2022. febr. 6. 18:46
 4/8 anonim válasza:

#3


Akkor meg felesleges ezen a témán lovagolni, ha úgysem látsz benne semmi fantáziát.

2022. febr. 6. 18:55
 5/8 anonim válasza:
Próbálj meg hatni az érzéseire. Szerezd meg a telefonszámát. Az enyémet pont meg szerezték, de kiderült a csaj nem egy érzelgős típus.Azért visszahúzodobb mert fél a dolgok kimenetelétől.Nem biztos, hogy szívat téged. Lehet csendesen akar kiismerni. Azt hiszem főnyeremény van a kezedben.Egyesek nem olyanok, hogy mindent az akaratunkhoz igazítanak. Valósággal a kedvében kell járni. Mindig ismerni kell a gyenge pontjait, mihez áll közel érzésügyileg. Szerintem az legjobb ha megjelölsz jellemzést, hát ezt szereti ezt nem. És ha minden jól megy meg elhívod randizni.Nem mondom azt hogy alázkodjon meg az ember hanem egy kölcsönös épített bizalmat. Amúgy ha vannak barátnők ők is terelhetik másfelé az érzelmi szálakat. Az is lehet kiakarja deríteni ki milyen belsőleg. Mondom, hogy el is jusson a találkozóig az ember, a kölcsönös bizalom lehet csak az elve. Egy nő olyan mint a kirakós, meg kell találni mi érdekli és mi nem. Lehet, hogy egészségesebb, ha valamit ismer róla az ember. Érdeklődési kör stb. Csak úgy bírható randira valaki, ha nem azt kérdezi az ember mért nem válaszoltál, mert ellenkezésnek fogja venni. Az az igazság a hangulatingadozásokat kell kiküszöbölni. Mondjuk külsőleg belülre kell közelítened. Dobsz felé valami jó poént, vagy olyasmit aminek örülne.Egyébként megértés képben megvicceled stb. Mondom van olyan dolog ami röhögőgörcsöt csinál és elkezdi nála termelni a dopamin, akkor nőhet az önbizalom szinted. Kérdésekkel csak kihívások elé áll az ember. Az is lehet rossz napja volt valamiért. Meg kell állapítani mi miért van. Ha jó szemszögből indulsz el, akár egészen komoly kapcsolatot alakíthatsz magad köré, amitől majd nem igazán akar elszakadni. Ez a cél legyen előtted erre építs.
2022. febr. 6. 19:11
 6/8 anonim válasza:
Le legyél boozi, kérdezd meg, miért nem válaszolt, és minden kiderül.
2022. febr. 6. 19:16
 7/8 anonim válasza:

Hmm hát az attól függ mennyire vagy képes leszarni a környezetedet. Én lehet odamennék, nem számít igazából semmit a csajszi, ha igent mond,akkor örülj, ha nemet akkor ez van,le kell fosni, idővel elfelejtitek.

Ha nem mész oda nem derül ki:)

2022. febr. 9. 18:19
 8/8 anonim válasza:
Hokizzál rá!
2022. febr. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!