Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet egészen...

Miért nem lehet egészen konkrétan régiónként ismerkedni (lakóhely szerint) ezen a fórumon? Miért nincs külön kategóriánkénti spontán választható besorolás?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy az célravezetőbb lenne minden szempontból?

2022. febr. 17. 21:14
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
ez egy anonim fórum.
2022. febr. 17. 21:22
 2/24 anonim válasza:
Kiírod, hogy melyik régióban ismerkednél és már van is ilyen.
2022. febr. 17. 21:29
 3/24 anonim válasza:
Ugyse iskerkedik itt senki,fel kellene már fogni
2022. febr. 17. 21:34
 4/24 anonim válasza:
Max úgy lehet, ha kiírsz egy ilyen kérdést pl: Ismerkedne valaki xy megyéből vagy x városból? És aki ott lakik az ír.
2022. febr. 17. 21:35
 5/24 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: értem. Arra gondoltam, hogy más oldalak (facebook és index) ezeket közzéteszik. Talán így lehetne helyi közösségeket építeni, mert elég sok a magányos ember, de így is maradhat a dolog persze.


2-es válaszoló: most már szerencsére elég sokan kiírják a konkrétabb helységeket, de mi a helyzet az esetlegesen nagyobb távolságok áthidalásával? Budapest és Pest megye pl. viszonylagos közelségben vannak egymáshoz. Még sosem olvastam olyat, hogy aki Budapesten keresne embert, Pest megyét is egyben említette volna. De lehet, hogy majd előfordul mégis később, csak ki kell várni az idejét.

2022. febr. 17. 21:35
 6/24 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: elég sokan meghátrálnak a konkrét kapcsolatépítéstől, az tény. De talán mégsem mindenki.


4-es válaszoló: ugyanaz lenne a visszajelzésem, mint a 2-es jelentkező esetében.

2022. febr. 17. 21:38
 7/24 anonim válasza:
Kíváncsi lennék, hogy mennyi kapcsolat van, ami innen indult. Szerintem nagyon sok.
2022. febr. 17. 21:39
 8/24 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló: engem is érdekelne ez a statisztika. Talán van olyan barátság vagy párkapcsolat, amely már esetleg megérte pl. a 10 éves évfordulót. Sok minden elképzelhető! :)


Örülök a pozitív visszajelzésnek, mert elég sok a negatívum: lemondás, csalódottság, stb. Mindössze másfél éve van ez az ismerkedés kategória. Azért ez is már fejlődés a korábbiakhoz képest...

2022. febr. 17. 21:43
 9/24 anonim válasza:
Ez a fórum nem ismerkedésre van..........
2022. febr. 17. 22:29
 10/24 A kérdező kommentje:
Miért alkották meg akkor az ismerkedés kategóriát? Akkor ez így érthetetlen.
2022. febr. 17. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!