Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni velem a lent leírtak alapján is?

Figyelt kérdés
42 éves férfi vagyok. Az igazság az, hogy nem érzem magam ennyinek. Ezt többnyire úgy értem, hogy a saját korosztályommal elég nehezen találom meg a hangsúlyt egy online beszélgetés alkalmával. Nehezen oldódok, elég feszült vagyok, ha az ellenkező nemmel eljut odáig a dolog, hogy találkozó. Depressziós vagyok sajnos, ami lényegében annyit tesz nálam, hogy sokszor vagyok elkeseredett, levert. A testképzavar pedig rátesz még egy adaggal, ez pl abban mutatkozik meg, hogy naponta edzek. Nem sorolom magam a jóképű pasik közé, de azért nem annyira veszedelmes a kinézetem. Eléggé magányos vagyok, zárkózott. 13 éve nincs senkim, és távol áll tőlem az alkalmi kapcsolat. Szóval, úgy gondoltam, talán egy próbát megér a dolog, és bár sejtem, hogy nem lesz semmi komoly, de azt se bánnám, ha csak szimpla barátság lenne. Tudom, hogy ki kellene mozdulni ebből a közegből, amiben cirka 13 éve leledzek, és higgyétek el, nem könnyű.

2022. márc. 16. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Azért pár infót még írhatnál. Pl az ország melyik részén élsz, kivel szeretnél ismerkedni (férfi, nő?), akár azt is, hogy milyen magas vagy stb
2022. márc. 16. 17:20
 2/2 A kérdező kommentje:
Írok privátban :-)
2022. márc. 16. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!