Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyen lányok jönnek be...?

Milyen lányok jönnek be...?

Figyelt kérdés

Milyen lányok jönnek be a mostani tizenéves fiúknak?

Mert én nem értem mit csinálok rosszul.. Jól nézek ki, szép arc, jó alak és mégis csak ilyen (bocsi) de ilyen túlsúlyos, ronda fiúk írnak akik egyáltalán nem az eseteim.

Akik az eseteim azok meg se nem írnak és nem érdeklem őket. Nem értem miért.

Nem vagyok beképzelt még ha talán a szöveg alapján eléggé így tűnhet, csak idegesít..

Milyen öltözködés tetszik nektek?

Tényleg ötletem sincs mit rontok el..



2022. ápr. 23. 18:58
 1/9 anonim válasza:
Kicsit sminkelj jobban, vagy változtass a ruhazatodon. Semmiképp se a belsoddel foglalkozz, mert akkor csak a túlsúlyos ronda fiúkat fogod érdekelni. Viselkedj vagányabban, dobd ki a cicit, aztán akkor a jó srácok is észrevesznek !
2022. ápr. 23. 19:02
 2/9 Camorri válasza:

Észrevesznek és utána lesz kivel átélned a szerelmi élet négy fal közötti oldalát.

Én a helyedben keresnék egy hobbit ahova főleg fiúk járnak. Hidd el ott észre fognak venni a srácok, és még jót is fog tenni neked.

Vagy maradsz a jól bevált módszernél, amit az #1es már leírt.

Jahh és hozzáteszem, akármit is csinálsz, a rossz pasik akkor is próbálkozni fognak.

2022. ápr. 23. 19:05
 3/9 anonim válasza:
ez csak annyit jelent, hogy mégsem nézel ki annyira jól mint gondolod. talán a saját szinteden kéne keresgélni.
2022. ápr. 23. 19:13
 4/9 anonim válasza:
Tizenéveseket nem tudom. De huszasként azt mondom ha szép az arcod és jó az alakod, akkor mindig lesz pasid. Szóval nyugi, lesz még kapcsolatban részed bőven.
2022. ápr. 24. 10:07
 5/9 anonim válasza:

Lehet, hogy mégsem nézel ki olyan jól, mint amilyennek gondolod.

Emellett úgy látom, még felszínes is vagy, és az sem biztos, hogy a személyiséged megnyerő.

2022. ápr. 25. 13:53
 6/9 anonim válasza:

#3: Hagyjuk már ezt a szintezős baromságot! Nem "szintekben", hanem emberekben kéne gondolkodni.

Itt inkább a személyiség fejlődésére kéne rágyúrni, mert ha valaki a másikból csak 5 kiló pluszt lát meg, és ennyiből áll neki egy ember, akkor sok jóra ne számítson.

2022. ápr. 25. 13:54
 7/9 A kérdező kommentje:
60 kg vagyok nagy mellekkel és nagy kerek fenékkel, lapos homokóra alakú hassal...
2022. ápr. 25. 22:20
 8/9 anonim válasza:
Akkor nyilván nem az alakoddal van gond. Talán próbálkozz 20+ korosztállyal.
2022. ápr. 25. 22:22
 9/9 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod írj privátot hátha tudok segíteni hogy mégis mi lehet a gond. L
2022. ápr. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!