Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van olyan csaj/nő, aki NEM...

Van olyan csaj/nő, aki NEM akar ismerkedni, de 18-38 éves korosztályba tartozik?

Figyelt kérdés

Konkrét indokot és kort is írjatok! (Már ha tudtok, és nem titok.)

Köszi!!! :,D



2022. ápr. 25. 17:21
 1/7 anonim válasza:
Van az a pénz kérdező.. így én kiestem
2022. ápr. 25. 17:29
 2/7 anonim válasza:

Van.

Van párom - középkor.

2022. ápr. 25. 18:23
 3/7 anonim válasza:

Van.(erre a kérdésre is csak úgy találtam, hogy a fő oldal bedobta)

Több oka is van, most jelenleg nem lenne rendesen időm arra, hogy ismerkedjek rendesen. Emellett pedig még gyerekesnek tartom magam ahhoz, hogy egy párkapcsolatba kezdjek (az ilyen egyéjszakás meg rövid cucclik, időpazarlásnak tűnnek nekem + lassan oldódom fel általában így amúgyis teljesen kizárt.).


18/l

2022. ápr. 25. 18:30
 4/7 anonim válasza:

Van.

Nem állok készen újabb kapcsolatra.

N38

2022. ápr. 25. 18:42
 5/7 anonim válasza:
Amúgy mi miatt érdekelt ez a kérdés téged? :))
2022. ápr. 25. 20:04
 6/7 A kérdező kommentje:

Mert sok minden érdekel.

És téged...?! :,D

2022. ápr. 25. 20:21
 7/7 XD :) válasza:

Van barátom.


De ezen kívül, hiába érdekel sok minden engem is, mintha egy fuking földönkívüli lennék...


Van, hogy engem altat, amit más beszél a politikáról, van, hogy mást kergetek az őrületbe a dumámmal, hogy mit tanultam éppen adótanon, vagy mit kell vennem a bicajomhoz, vagy valami hasonló, amihez szerencsétlen úgysem tud hozzászólni... Olyan, hogy mindketten élvezzük, nagyon ritkán fordul elő, és én kikészülök a shit-talk-tól... (Ismerkedni meg nem nagyon lehet máshogy XD)


Inkább feladtam egy időre, azt hiszem túlságosan sok energia ahhoz, hogy megérje.

2022. máj. 30. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!