Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás! Mit...

Közvéleménykutatás! Mit gondoltok, melyik internetes platform a legalkalmasabb jelenleg társkeresés céljából?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Tinder
Badoo
Facebook Dating
Egyéb társkereső alkalmazások
Társkereső oldalak
Gyakori Kérdések
Anotalk
Egyéb beszélgetős oldalak
40 szavazat
 1/10 anonim válasza:

Milyen egyéb beszélgetős oldalakat tudtok?


Amúgy nekem egyértelműen a társkereső oldal jött be, ott mindig találtam társat.

2022. máj. 2. 21:43
 2/10 anonim válasza:
1: melyik társkereső oldalon? több száz van
2022. máj. 2. 21:52
 3/10 anonim válasza:
Az élet egy jó hely ismerkedésre...
2022. máj. 3. 17:31
 4/10 anonim válasza:
3as, á, az túl veszélyes...
2022. máj. 3. 19:03
 5/10 anonim válasza:
Insta
2022. máj. 3. 22:11
 6/10 anonim válasza:
Tinder offos, Badoo annyira nem rossz. Az anotalk nagyon lutri, de pár éve többször is volt hogy találkoztam onnan lányokkal.
2022. máj. 6. 07:05
 7/10 kriszpo válasza:
Annak idején a feleségem a chat.hu-n ismerkedtem meg. (Előtte is ismertük egy mást látásból). Ennek már 15 éve. Ma már kicsit több a lehetőség, de a rizikó ugyanúgy benne van mindeegyikben (eszementek, kamu profilosok, szélhámosok, érdekemberek stb..) Nem árt az óvatosság! Egyébként én is azt vallom, hogy el lehet kezdeni a társkeresőn ismerkedni, de az 1-2 alkalom után már illik (érdemes) személyesen is találkozni, ha bejönnek egymásnak felek és majd ott kiderül (majdnem) minden...
2022. máj. 6. 09:33
 8/10 anonim válasza:

Egyik se.

Ismerkedni csakis hagyományos módon, társasági együttlétkor érdemes. Még az utcán is jobb, mint az interneten.

2022. máj. 6. 10:57
 9/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem offos a Tinder, én ott ismertem meg a barátnőmet évekkel ezelőtt. Viszont minél hamarabb személyes találkozót kell megbeszélni (már az első beszélgetésnél a legjobb), különben hamar ellaposodik a dolog, illetve kiderül, hogy csalt-e az illető képekkel :D
2022. máj. 6. 15:20
 10/10 anonim válasza:

8-asnak teljesen igaza van!

A legjobb az iskola, munkahely, ott a legkisebb a pofára esés veszélye.

2022. máj. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!