Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért nem találom meg az...

Miért nem találom meg az igazit? Van egyáltalán olyan?

Figyelt kérdés
Próbálom, de ha valakivel össze is jövök, rá kell jönnöm, hogy nem illünk össze, így tart fél évig a kapcsolat. Ez megy évek óta. Lehet, hgy nem mindenki találja meg?

2022. máj. 6. 06:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem feltétlen csak a másikban van gond. Futtasd végig: te milyen vagy, mi a rossz/jó tulajdonságod, min szeretnél változtatni. Milyen személyt keresel magadnak, mit fogadsz még el, ha mégsem az a legtökéletesebb.
2022. máj. 6. 06:54
 2/17 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy igazi. Olyanok vannak, akikkel kevés kompromisszum mellett is nagyon jól elvagy. Ezek szerint te vagy nagyon nem akarsz kompromisszumokat kötni, vagy nagyon különbözöl a töbi embertől.
2022. máj. 6. 07:15
 3/17 anonim válasza:
Én találtam igazit de így sem ment. Ez a dolog ennél nehezebb.
2022. máj. 6. 07:23
 4/17 Camorri válasza:

Csatlakozom a #2eshez, olyan hogy igazi, vagy nagy Ő nem létezik, max a billentyűzeten.

Egy párkapcsolatban mindig fogsz olyan dolgot találni a párodban, ami nem teljesen olyan mint elképzelted. Ekkor jön szóba az a kérdés: együtt tudok élni ezzel?

Ha mindig nem lesz a válasz, akkor bizony rengeteg ilyen kapcsolatod lesz.

A megoldás a kompromisszum és a folyamatos kommunikáció. Ugyanis ha valami nagyon zavar a párodban, és ezt megbeszélitek, lehet hogy tud azon a dolgon alakítani. Persze olyan dolgokban nem fog változtatni ami már a személyisége része, de apróbb dolgokban tud az ember változni.

Még valami, a párodat is zavarja benned valami, szóval neked is kell...

De ha ez nem a Te világod, sokan vannak akik szingliként hébe hóba kapcsolatokkal élik le az életüket.

2022. máj. 6. 07:53
 5/17 anonim válasza:
valószínűleg nincs olyan, hogy igazi, vagy inkább úgy mondom több "igazi" is lehet. Valakivel egyszercsak annyira egy hullámhosszon leszel, hogy minden hibája, minden konfliktus eltörpül a kapott pozitívumok mellett. Igazi alatt olyasmire gndolhatsz, mint hogy pl. én a férjem előtt, és azóta sem senkivel nem tudtam volna elképzelni az életemet. Voltam szerelmes, nagyon is, de egy másik ember volt, gyereket pl.nem tudtam senkivel elképzelni. Aztán jött a férjem, mintha ezer éve ismertem, volna, hasonló gondolkodás, értékrend, humor stb. Azóta is csak ámulok, hogy hogy létezik ilyen. 23 éve vagyunk együtt, de most is órákig el tudunk filozofálni egy-egy kérdésen. MIndenben nagy kérdésben egyetértünk, mégsem unatkoztunk még egy másodpercet sem. A sok hasonlóság ellenére a vérmérsékletünk pl. tök más, és ez jó, mert nem ütjük egymást. Persze veszekszünk, is, vitatkozunk is, sokszor idegesítjük is egymást, de ő nem EGY, hanem A. Ez mindenen átsegít. Szóval azért van ilyen, nagy találkozás, de hogy mikor, azt ki tudja... Ha ő nincs, talán valaki mással is jó lett volna, max. nem pont így. Ott más értékek doborodtak volna ki.
2022. máj. 6. 09:10
 6/17 anonim válasza:
ÉN vagyok az igazi
2022. máj. 6. 09:53
 7/17 anonim válasza:
#6 de kinek az igazija? 🧐
2022. máj. 6. 09:55
 8/17 anonim válasza:
Jolly Joker, tehát mindenkinek az igazija
2022. máj. 6. 09:58
 9/17 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Már nem is hiszek abban, hogy valaha megtalálom a hozzám illő lányt. Régen eléggé romantikus alkat is voltam, persze nem nyálasan romantikus, de ahogy jöttek a pofonok, annak az énemnek is úgy lett vége.
2022. máj. 6. 10:00
 10/17 anonim válasza:

Egyesek hatalmas félreértésben élnek.

Az "igazi" nem azt jelenti, hogy a kapcsolat tökéletes és rózsaszín csillámpónifingban lebegtek állandóan.

Én megtaláltam, a férjem az. Régebben én sem tudtam, honnan lehet felismerni, hogy ki az igazi. Egyszer beszélgettem valakivel erről, aki azt mondta, hogy ezt nem lehet megmagyarázni, egyszerűen tudja az ember. Akkor még nem értettem, de amikor megismerkedtem a férjemmel, akkor már igen. Egyszerűen teljesen egyértelmű volt minden, nem voltak kétségek, nem voltak hisztik, játszmák, nem kellett eljátszanom, hogy nem akarok férjhez menni, stb. Amit iránta érzek, meg amit mások iránt éreztem, az egyszerűen ég és föld. És nem arról van szó, hogy bármelyikünk is tökéletes lenne, vagy hogy sosem veszekszünk. Nekem is van olyan, hogy meg tudnám őt ölni és biztosan neki is. De a hibákkal együtt kell elfogadni a másikat. Persze kérdés, hogy kinek mi fér bele mint hiba, mert pl. ha drogos lenne vagy megcsalna, az nem férne bele, akármennyire is szeretem.

Az a baj, hogy az emberek 99%-a vagy a külsőségekre meg, vagy a pénzre. Így nem lehet boldognak lenni, azt garantálom.

2022. máj. 6. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!