Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Meséljétek már el mi volt a...

Meséljétek már el mi volt a legextrább/legváratlanabb helyzet ahogy összejöttetek a pároddal?

Figyelt kérdés
Vagy barátod/barátnőd/testvéred/rokonod sztoriját! Ki vagyok kicsit ábrándulva mert nagyon elcsesztem egy fontos dolgot és kellene a remény.

2022. jún. 25. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
párotokkal*
2022. jún. 25. 22:50
 2/6 anonim válasza:
Igen.
2022. jún. 25. 23:30
 3/6 anonim válasza:
Itt Gyakorikérdéseken elég extrém? :D
2022. jún. 26. 03:50
 4/6 anonim válasza:

En ugy ismertem meg a felesegem hogy leveleztunk, de o kulfoldi es a vilag masik oldalan lakik. Kesobb kimentem hozza latogatoba es osszejottunk, azota mar kint elek es van egy kozos gyerek is.


Egyik ismerosom ugy jott ossze az uj baratnojevel hogy az akkori baratnoje(legyen A) megcsalta. Mikor ez kiderult es az is hogy kivel akkor rairt a csavo(legyen B) parjara(legyen C) hogy az o baratja(B) megcsalja ot az o baratnojevel(A), szoval ez az ismerosom elkezdett beszelgetni C vel es azota osszejottek es egyutt is elnek.


Egy masik ismerosom egy discoban ismerte meg a feleseget tobb mint 25 eve. A disco tobb mint 1 oranyira volt toluk autoval ahova a barataival ment. A baratai leleptek, o mondta hogy meg marad. A csaj akivel ott megismerkedett az felajanlotta hogy elviszi majd haza autoval. Akkor derult ki hogy annak ellenere hogy nem a helyi discoba mentek hanem tobb mint 1 oranyira, a csaj gyakorlatilag nehany utcaval arrebb lakott csak mint o. Ez kb olyan mintha Kecskemetrol felmennel Budapestre bulizni es ott megismerkedsz egy novel aki nem hogy Kecskemeti, hanem csak nehany utcara lakik toled.

2022. jún. 26. 04:06
 5/6 anonim válasza:

4-es. mindegyik lowestorynak hangzik :D


gamer körökben, ggwp ! :)


talán leszek ilyen szerencsés még az életben :D

2022. jún. 26. 05:09
 6/6 anonim válasza:
Én külföldön éltem és még kapcsolatban voltam ő Magyarországon élt. Mikor már 4 hónapja beszülgettünk kiléptem a kapcsolatomból és 1 évvel az megismerése után találkoztunk is. Már nála élek azóta. Barátságnak indult az egész, csak megkedveltem és befűztem, ő nem tervezett kapcsolatba keveredni (na mondjuk én sem) Gyakorin ismertem meg. Én vagyok a nő.
2022. jún. 26. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!