Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szeretnék szervezni havonta...

Szeretnék szervezni havonta egyszer kis közösségépítő táncos eseményt, első körben Budapesten. Jó lenne havonta egyszer ilyesmi. Titeket érdekelne?

Figyelt kérdés

Az elképzelés az lenne, hogy egy ismert, könnyen megközelíthető téren összegyűlnénk, lenne zene, egy koreográfus és egy könnyen elsajátítható mozdulatsor.

A tánc könnyű és kellemes mozgásforma. Lehetne közben barátkozni, ismerkedni.


2022. júl. 21. 12:44
 1/3 anonim válasza:

Ha olyanba gondolkodsz ami mondjuk egy egésznapos esemény lenne vagy egy laza délutáni kora estig tartó utána meg lenne némi buli, arra talán több igény lenne. Én mondjuk ritkábban mondjuk negyedévente rendeznék egy ilyet vagy 3 havonta, viszont akkor egésznaposat minimum és akkor lenne egy egységes közöstánc ahogyan elképzeled, és lennének egyéni táncok vagy különféle kis csoportokban lennének más más stíusú dolgok és aki akar csatlakozhathozzájuk, meg utána egy holt időszak amikor menne egy vegyes stílusú zenei válogatás és akkor lenne közbe piknik, társalgás, aki akar táncol stb... majd estefelé mondjuk valami koncert akár és egy jó kis buli.


Szerintem erre biztosan több igény lenne és magasabb érdeklődés. Meg lehetne minden alkalommal más más nagyvárosba valami központi jól megközelíthető helyen. Meg én szerintem lehetne mondjuk nyáron egy fesztivál félében gondolkodni valami puszta szerű helyen ahol lenne sátorozási lehetőség is akár és egyéb programok is emellett plusz amit el is képzelsz. Ha ilyenekkel vegyítenéd biztos nagyobb lenne a népszerűsége és könnyen lehet hogy olyanok is csatlakoznak a tánchozakik pl.: nem emiatt mennek el, hanem csak a buli feeling miatt, de kedvet kapnak hozzá.


Én mondjuk ilyenben gondolkodnék mert így lehetne embereket csalogatni, persze ez borzasztóan komoly szervezést igényel és persze költséges is lehet. De ha összetudsz szedni támogatókat erre, esetleg több táncos csoportot bevonsz a dologba akkor még talán össze is jöhet élhetően.

2022. júl. 21. 13:07
 2/3 anonim válasza:
Nem.
2022. júl. 21. 15:56
 3/3 anonim válasza:
Szerintem minden nagyobb városban van tánciskola, Budapesten meg tuti vannak már - pláne most, alig valamivel túl a nyár közepén - ilyen rendezvények. Meghirdeted FB-on az eseményt(event), nyilvánosan, a jelentkezőkkel csinálsz egy csoportot (eldöntöd, hogy nyilvános, zárt vagy titkos beállítású legyen aszerint, hogy akarsz-e olyat, hogy valaki az online csoportra rátalálva, utólag is jelentkezni tudjon), valahol (igazából most nyár van, meleg van, bárhol) találkoztok, megbeszélitek (vagy te addigra kitalálod) a koreográfiát, elgyakoroljátok párszor (akár szabadtéren, akár valami zárt helyen), aztán mikor megy, akkor ki lehet tűzni egy flashmob dátumot, vagy amit csak akarsz. Egy alapvetően táncolni tudó, tehetséges csapattal ezt augusztus végére szerintem simán össze lehet hozni. (Ha nagyon tehetségesek, és mennek a mozdulatok, csináltak már más koreót,akkor akár már augusztus közepére is.)
2022. júl. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!