Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 22/F vagyok. Szerencsétlen...

22/F vagyok. Szerencsétlen vagyok az ismerkedésben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok élöben ismerkedni, nem tudokom, hogyan kezdeményezzek.

Tudnátok valami tanácsot adni?

Ha lány is válaszol, te örülnél neki hogy ha valaki odamenne hozzád az utcán ismerkedni?


2022. aug. 1. 16:08
 1/6 anonim válasza:

én 21 éves vagyok és nekem is ez volt 20 éves korom után kezdtem ezen javítani...

Nekem semmi önbizalmam nem volt, de ezen javítani akartam és rengeteg ezzel kapcsolatos videót néztem meg. Én sem mertem kezdeményezni de nem rég voltam fesztiválon és annyi ember szólítottam le mint eddig soha, és teljesen egyedül mentem direkt ezért és amúgy megismertem olyan embereket akikkel napi szinten chatelek a fesztivál után is, persze csajokat is.

Eleinte hogy oda menjek egy lányhoz nekem csak úgy ment hogy be voltam piálva, sok gyakorlás után már megy anélkül is.

Kezdeményezni meg csak úgy tudsz ha megvan a kiszemelt. Azt érzed hogy elönt a félelem, na ezen felül kell kerekedned és ezt csak úgy tudod hogy ész nélkül elindulsz legyőzöd azt a félelmet ami miatt nem mertél oda menni mert tényleg csak így lehet ezen felülkerekedni.

Biztos elfognak utasítani de rengeteg esélyed van

mert szerencsére nem az első csaj lesz akit leszólítol az utolsó.

Bármilyen hülyeséget is mondhatsz igazábol gyakorlásképpen ha az könnyeben jön ki a szádon hogy menő a bakancsod(akkor is ha nincs rajta bakancs) mint hogy szép a hajad akkor mond csak azt ami a könnyebb, minél több embert szólitol le annál könnyebb lesz...

Sok sikert :D

2022. aug. 1. 16:48
 2/6 anonim válasza:

Fogadd meg az 1-es tanácsát, ha neki sikerült akkor neked is fog.


Lehet pl így is:

Menny el egy strandra.

Ülj be egy medencébe.

Nézz körül, figyeld meg ki tetszik számodra?

1.Kezd el nézni a kiszemeltedet.

2.Várj míg ő is rád néz.

3.Szemezz vele.

Ha pl rád mosolyog többször is nyert ügyed van.

Ha pl el el kapja a tekintetét rólad és látszik rajta hogy zavarban van valószínűleg tetszel neki.

Ha pl szemezik veled+mosoly tetszel neki.

Ha keresi a tekintedet valószínűleg tetszel neki.

Ha pl mind ez együtt csinálja akkor valószínűleg biztosan tetszel neki.

Ha pl nem tetszel neki akkor csúnyán néz rád, vagy nem foglalkozik veled, esetleg csak bambul.


Szóval ha azt látod hogy tetszel neki, menny oda hozzá és csak szimplán köszönj neki aztán mutatkozz be neki, kérdezd meg őt hogy hívják? Kérdez meg mit inna meg szívesen veled vagy hívd meg fagyizni.

Érdeklődj róla stb..

Sok sikert, majd írd meg hogy haladsz.

2022. aug. 1. 17:08
 3/6 anonim válasza:
merre laksz?
2022. aug. 2. 18:30
 4/6 A kérdező kommentje:
3-s. Kaposvár
2022. aug. 2. 21:04
 5/6 anonim válasza:
Én nő vagyok de én is szerencsétlen vagyok, barátaim se igazán vannak. Eddig szerencsétlenségemre olyanokkal hozott össze a sors akik kihasználtsak, keresztbe tettek. Akár barátság, akár párkapcsolat terén. 25/N
2022. aug. 5. 15:02
 6/6 anonim válasza:
5 merre laksz?
2022. aug. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!