Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a szorongásoma...

Hogyan kezeljem a szorongásomat, ha férfiakkal barátkozom?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 09:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
Csak irl vagy online beszelgetes közben is?
2022. aug. 2. 09:34
 2/17 A kérdező kommentje:
Élőben kevésbé, mint online. De sajnos élőben is előfordul.
2022. aug. 2. 09:38
 3/17 anonim válasza:
Vegyél erőt magadon, másképp nem fog menni. Ha érzel valami rosszat, ne foglalkozz vele, lépj túl rajta és csakazértis csináld amit szeretnél.
2022. aug. 2. 09:40
 4/17 anonim válasza:

Hát, csináld sokat, és akkor egy idő után majd megszokod a helyzetet, és látod, hogy nincs miért szorongani. Amikor valakivel vagy, ne arra figyelj, hogy jaj én szorongok, jaj én mit rontok el, hanem rá figyelj, hogy ő milyen, ő mit mond, stb. Most olvastam, hogy a sportolás javítja a szociális készségeinket is, és pl. tegnap bicikliztem egy nagyot és utána jobb fej voltam a feleségemmel. Ez viccesen hangzik, de így van. :-) Szóval valami könnyed, rendszeres testmozgást javaslok, séta, kocogás, frizbi, ping-pong stb.

De van egy új könyv: A szorongás feloldása címmel, azt is elolvashatod.

2022. aug. 2. 10:26
 5/17 A kérdező kommentje:

#4-es

Köszönöm a tanácsokat, ezt kipróbálom :)

2022. aug. 2. 11:21
 6/17 anonim válasza:
Sajnos ezeket csak ugy lehet legyurni ha szembenezel veluk es szepen fokozatosan adagolva hozza szoktatod magad es kimozdulsz abbol a zonabol. Erdekes h online erősebb mint irl, de gondolom neha neha sikerult mar atlepni rajta es kapcsolatban is voltal már ugye? Baratodba is megmaradt az erzes vagy o vele rovid ido utab teljesen megszűnt?
2022. aug. 2. 11:27
 7/17 A kérdező kommentje:

#7

Néha sikerült, igen. Volt már párom és vele is megmaradt a szorongás egy darabig még az után is, hogy összejöttünk, de aztán elmúlt.

2022. aug. 2. 11:33
 8/17 anonim válasza:
Hasonloan vagyok én is csak fiuban, eddigi barátnőim tettek az elso lepeseket amugy ne hiszem h lett volna :/. De a szorongas eleg nagy spektrumon van nálam jelen sajnos, nem csak ilyen teren igy minden tereb neezsegekkel kuszkodok, szomoru az elet h ilyeneken kell sokaknak atmenniuk.
2022. aug. 2. 11:57
 9/17 BeefEater válasza:

Szerintem gyakorolj. Mármint beszélgess emberekkel. Nem szép dolog, de gondolhatsz arra, hogy ha valami rosszul sül el akkor csak bezárod az ablakot és kész.

Egyébként meg nem foglalkozz semmivel, csak legyél saját magad, ne legyen megfelelési kényszered.

2022. aug. 2. 12:44
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a tanácsokat. Azoknak is, akik itt írtak, és azoknak is, akik privátban nyújtottak segítő kezet.

Kipróbálok egy-két tanácsot, amit kaptam, hátha javulni fog a helyzetem.

2022. aug. 2. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!