Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki beszélgetni,30 körül?

Valaki beszélgetni,30 körül?

Figyelt kérdés

Beszélgetnék,ismerkednék:) 30 körüli nővel


26F Bp



2022. aug. 2. 19:39
 1/7 anonim válasza:
Én is
2022. aug. 2. 19:48
 2/7 anonim válasza:
Nem vagyok nő, de most szeretném ha megáldanátok. Köszönöm.
2022. aug. 3. 22:48
 3/7 anonim válasza:
Gondoljátok van értelme naponta 10szer ilyen kérdéseket feltenni? Az egész társkeresés egy vicc. A nők hozzáállása semmilyen, a férfiak meg lemennek papucsba. Agyrém. Higgyétek el nincs ennek semmi értelme. Legyen tartásotok és hagyjátok rá. Előbb utóbb kialakul valami normális kapcsolat.
2022. aug. 3. 23:02
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Attól miért papucs valaki,hogy beszélgetne egy nővel? Nem itt tervezem megtalálni az örök társam😃 don't be stupid bro
2022. aug. 3. 23:53
 5/7 anonim válasza:
Oké.... látom nem érted, nem mondtam rád hogy papucs lennél. No problem, sok sikert.
2022. aug. 3. 23:58
 6/7 anonim válasza:

3. Ha te ilyen tapasztalatokkal rendelkezel, akkor gondolom még egy rendes kapcsolatod nem volt. :D

Nem kellene minden nőt egy kalap alá venni. Mondjuk akinek csak ilyen jutott, az először nézzen inkább magába.

2022. aug. 4. 12:10
 7/7 anonim válasza:

7. Eléggé bunkó vagy, de semmi baj. Nekem a leghosszabb kapcsolatom 3 év volt, azán azért szakítottunk mert a srác eléggé nárcisztikus volt.


Mondjuk azt nem értem, hogyha ennyire lelkileg frusztrált vagy a nők miatt miért itt vetíted ki másokra. :)


Kérdező! Ne csüggedj, vannak normális nők, én is itt ismertem meg egy kedves barátnőmet, mai napig beszélünk. :)

2022. aug. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!