Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért keresett meg most?

Miért keresett meg most?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki megkeresett, akit még kb. 1,5 éve ismertem meg. Viszont több mint 1 évig annyira sem volt képes, hogy válaszoljon az üzeneteimre, sőt el sem olvasta őket, mert emlékszem hetekig azt mutatta a facebook, hogy megkapta az üzeneteimet, anélkül hogy elolvasta volna. Most pedig több mint 1 év után ő keresett meg és kezdeményezi a találkozást.

Ez miért van? Ez tipikusan az a mentalitás hogyha nincs ló, akkor a szamár is jó?

Nem nagyon értem most mit szeretne tőlem és miért keresett meg? Hiszen ha több mint 1 évig egy szót sem beszéltünk egymással, semmilyen formában nem tartottuk a kapcsolatot, most mi értelme van leülni és elmesélni, hogy ki hogy van, kivel mi történt az elmúlt 1-1,5 évben?



#ismerkedés, találkozás,
2022. aug. 5. 18:56
 1/5 anonim válasza:
Kérdezd meg tõle.
2022. aug. 5. 19:01
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy akkoriban volt valakije, mondjuk attól még válaszolhatott volna. Ha egy nő ennyire teper egy férfi után, az mindig gyanús, főleg akkor, ha előtte telibe szarta az illetőt. Feltételezem, hiába is kérdeznéd meg tőle, hogy mi változott meg, úgysem mondana igazat. Ha őszinte ember lenne, akkor nem így alakította volna kettőtök kapcsolatát.
2022. aug. 5. 19:15
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es a válaszod.


1-es ahogy a kettes hozzászóló is írta én sem nagyon tudok hinni egy olyan embernek aki szó nélkül eltűnt. De érdekelt mások véleménye hátha valaki jobban ért az emberekhez vagy van olyan aki jobban átlátja hogy egyes emberek bizonyos dolgokat miért tesznek. Számomra ez az egész elég értelmetlennek tűnik.

2022. aug. 5. 19:19
 4/5 anonim válasza:
Sokszor én is megpróbálok értelmet keresni mások tetteiben, de egyre inkább azt érzem, hogy ez felesleges (főleg a nőknél). Egyébként én is ugyanúgy gondolkodnék ilyen helyzetben, mint te: ha korábban nem kellettem neki, nem érdekeltem, és még válaszra sem méltatott, akkor most ne jópofizzon. Nekem is rosszul esett volna az, hogy el sem olvassa az üzeneteimet, semmibe vesz, most meg teper utánam. Milyen ember az, aki még csak el sem olvassa azt, amit neki írnak, utána meg úgy tesz, mintha elfelejtette volna a múltbeli viselkedését. Számomra visszataszító ez a köpönyegforgatás, de amennyire ismerem az embereket, aki ennyire gerinctelen, azt hiába kérdezgetnéd, hogy miért csinálja ezt, valószínűleg csak hazudozna. A 2-es voltam.
2022. aug. 5. 19:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2022. aug. 5. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!