Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha ebben a...

Miért van az hogy ha ebben a kategóriában elkezdek valakivel beszélgetni, 2 nap után eltűnik? 10-ből 9 ember ezt csinálja, hihetetlenül idegesítő

Figyelt kérdés

#undorító emberek
2022. aug. 5. 20:54
 1/10 Noren1989 válasza:
Kamusok/nem vagy érdekes.
2022. aug. 5. 20:55
 2/10 anonim válasza:
Én is észrevettem már. Az 1# jól írja, valamint ami "nekem" fontos, hogy megosszak "veled", arról kiderül hamar, hogy viszont fontos/érdekes-e "neked", és ha nincs reagálás rá/nincs érdeklődés/elutasítás van, akkor sokan már úgy érzik, hogy nincs/nem is lehet szinkron a felek közt, így abbamarad minden.
2022. aug. 5. 21:01
 3/10 anonim válasza:
Sajnos akkor is sokszor ezt csinálják, ha egyébként jól elbeszélgettek, és ne adj' Isten, még ők is érdeklődőek. Az egyik nap még tök jó minden, sokszor még azt is leírják, hogy milyen jó veled beszélgetni, aztán másnapra nyomtalanul felszívódnak.
2022. aug. 5. 21:03
 4/10 anonim válasza:
Arc nélkül ilyen az élet. Jött egy nálad érdekesebb, vagy csak egy hirtelen ötlet volt a beszélgetés, és megunta.
2022. aug. 5. 21:52
 5/10 anonim válasza:

Mert itt szerencsétlen emeberek vannak csak. Normál ember nem itt ismerkedik.


Illetve fontos tényező, ha nem illetek össze, akkor felesleges rétestésztát húzni egy első perctől halott ismerkedésre.

2022. aug. 5. 22:44
 6/10 anonim válasza:
5 like
2022. aug. 5. 23:51
 7/10 anonim válasza:
Az emberek számára kb. eddig vagyunk "érdekesek", de legtöbbször csak unaloműzőnek használnak bennünket. Egyébként itt sok a beszari, az idegbeteg, lehetsz te velük akármilyen normális, ők csak a maguk kis világára vannak rákattanva.
2022. aug. 6. 21:45
 8/10 anonim válasza:
Rém idegesítő az ilyen főleg, ha a felek normálisan viselkedtek egymással.
2022. aug. 6. 22:18
 9/10 anonim válasza:
#8: Igen, az ilyesmit én sem értettem soha. Ha jó a beszélgetés, akkor hirtelen mi viszi rá az embereket arra, hogy eltűnjenek? Ők bezzeg elvárják tőled az őszinteséget, a tiszteletet, a gerincességet, de bennük még annyi sincs meg, hogy megírják, hogy "bocs, de ennyi volt". Számomra az a legrosszabb ebben az egészben, hogy csak várom a választ, aztán rá kell jönnöm, hogy megint hülyét csináltak belőlem, és az illető sosem fog válaszolni. Ez a legszarabb, hogy még annyira sem méltatnak, hogy ne sunyin tűnjenek el.
2022. aug. 6. 22:26
 10/10 anonim válasza:
Egyébként legfőképpen azokat nem értem, akik amúgy picsognak, hogy magányosak, meg hogy ők senkinek sem kellenek, aztán amikor meg ott lenne a lehetőség előttük a beszélgetésre, ismerkedésre, akkor eltűnnek. Nyilván a neten sokkal könnyebb szó nélkül lelépni, viszont valahol a társadalomnak is szomorú lenyomata az, hogy ennyire természetessé vált az eltűnés. Az én meglátásom az, hogy ha én megadtam a másiknak az alapvető tiszteletet, érdeklődő is voltam, nem egyből az feltételeztem róla, hogy úgyis bunkó módon lelépő szarjankó lesz, akkor ő is tartozik nekem annyival, hogy legalább azt közli, hogy nem fog többé írni, ne várjam az üzenetét.
2022. aug. 6. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!