Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 25 éves lány xbox játéktársaka...

Dalmi23 kérdése:

25 éves lány xbox játéktársakat keresne?

Figyelt kérdés
Sziasztok!25 éves lány vagyok, párom révén egy ideje már van xbox profilom de nagyon nem foglalkoztam vele.Most szeretném újra elkezdeni,minden fajta játék érdekes lehet!Dalmika néven vagyok fennt #2709

2022. aug. 9. 19:13
 1/5 anonim válasza:
Szerintem több esélyed van adott játékon belül, amelyik érdekel, meghívni barátokat.
2022. aug. 9. 19:19
 2/5 anonim válasza:
Miért nem ps?
2022. aug. 9. 19:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert xbox van itthon🙂
2022. aug. 9. 19:34
 4/5 DanielC válasza:
Nincs xbox-om, jatszunk a PC-men.🙂
2022. aug. 9. 20:35
 5/5 anonim válasza:

Xbox One vagy Series konzolokon van egy úgynevezett "Clubs" vagy Klubbok ha magyarul van a menü. [link]

Itt keresgélhetsz és csatlakozhatsz olyan csoportokhoz amiknek hasonló az érdeklődési köre mint a tied. Magyarok is vannak, ha jól emlékszem a rendszer ajánlja is őket a régiód alapján.


Emellett ha tudsz angolul (bár magyarul is megpróbálhatod) akkor az Xbox One vagy Xbox Series konzolokon minden játékon belül van egy úgynevezett LFG (looking for Group) vagyis Csoport keresése (ha magyarra van állítva a konzol) funkció. Ott vagy kirakhatsz egy üzenetet, hogy mit szeretnél játszani az adott játékban és milyen embereket keresel rá vagy pedig böngészhetsz az üzenetek között. Egyjátékos játékoknál is van. Ezt mindenki látja aki az adott játékkal játszik. [link]


Ha régebb óta nem játszottál Xboxon, van egy új funkciója a Game Pass ahol egy alacsony havidíjért korlátlanul játszhatsz több száz játékkal. Ez manapság elég népszerű, mert sok embernek megvan így ugyanaz a játék ha együtt játszanátok.

2022. aug. 10. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!