Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ki akar beszélgetni?

Ki akar beszélgetni?

Figyelt kérdés
Aki úgy érzi, hogy sok benne a feszültség, ki akarja adni magából, vagy bármi problémája van, az írjon rám nyugodtan, akár a telefonászámomat is megadom. Férfiak, nők, mindenki írhat, én magam férfi vagyok, 30 éves.

2022. aug. 19. 21:03
 1/4 anonim válasza:
Discord...
2022. aug. 19. 21:16
 2/4 anonim válasza:
Hat sry, de maganugyeket max legjobb haverral
2022. aug. 19. 21:57
 3/4 anonim válasza:

Mi a szakmád? Lelkisegély telefonszolgálatos önkéntesnek vagy pedig valamilyen lelkigondozói területre képzed át magad?


Esetleg valamilyen veszteség - párkapcsolati, munkahelyi - ért mostanában és közös feszültség levezetésre partnert keresel?


Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki csak úgy a szabadidejében - pont innen erről az oldalról - jótékony céllal felajánlja "áldozat"-nak magát.


De persze előfordulhatnak azért nagy ritkán tényleg jóindulatú emberek. Semmi sincs kizárva!

2022. aug. 19. 23:01
 4/4 anonim válasza:
Ha gondolod, írhatsz
2022. aug. 20. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!