Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Első randi ötlet?

Első randi ötlet?

Figyelt kérdés
Ti hova vinnétek a kiszemeltetek az első randin?

2022. aug. 26. 07:43
 1/9 anonim válasza:
Sétálás,fagyizás.
2022. aug. 26. 09:06
 2/9 Camorri válasza:

Városi környezetben: fagyi, séta esetleg egy kávé.

Ha van valami jó hely akkor egyértelműen oda, mint pl egy tó vagy kilátó vagy hasonlók.

Ha esetleg mindketten szeretitek a mozgást, és egy aktívabb programban is benne vagytok, akkor valami nyugis túra is belefér.


De összességében a legfontosabb: tudjatok beszélgetni, és legyen változatos a hely. Minél változatosabb a hely, annál több téma tud feljönni beszélgetéshez, ami segít megismerni egymást.

De azért nem kell túlzásba esni.

2022. aug. 26. 09:50
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Köszi :)


Alapjáraton nehezen találok olyan embereket, mint én.

Éppen a nyugis dolgokat szeretem.

Imádok keresni egy szép tályat vagy csak egy kellemes helyet mondjuk egy erdőben és ott chillelni és zenét hallgatni.


Ez az ideális időtöltésem.

Viszont nem hiszem, hogy sok lányt vonz ez.


De köszi a tippet, próbálok igazítani a szokásaimon egy picit.

2022. aug. 26. 09:54
 4/9 anonim válasza:
Vidám park vagy valami olyan hely ahol le lehet fáradni
2022. aug. 26. 11:33
 5/9 anonim válasza:

Autóval mennék elé, és elmennénk valami érdekeset megnézni. Persze csak akkor, ha ő is vevő rá. Érdekes alatt azt kell érteni, hogy kastély, vár, vagy ilyesmi. Ha ő nem vevő rá, akkor libegő, bobozàs, esetleg egy közös ebéd. De engem az sem zavarna, ha ő döntene, csak ne az egész randi sétálgatàs legyen olyan helyen, amit ismerek(jártam így, és még egy kávéra/fagyira sem álltunk meg), és ne is mozi legyen, mert ott nem lehet beszélgetni.

/N

2022. aug. 26. 11:43
 6/9 anonim válasza:

Mindenképp figyelembe venném, hogy miket szeret.

Ha szeret fotózni elvinném szép helyre. Ha szeret rajzolni akkor összedobnék egy pikniket és vinnék magunknak rajz felszerelést. Stb. "Személyre szabott" randi lenne mindenképp.

2022. aug. 26. 12:22
 7/9 anonim válasza:

Első randinak szerintem a vidámpark és hasonló elég rossz ötlet. Az első randi tényleg egymás első benyomásáról szól, hogy egymásra figyeljünk, nem arról, hogy akármi elterelje a figyelmünket. A vidámpark remek közös program egy akárhanyadik randin, de nem az elsőn.


Persze ha nem tervezünk hosszútávra, csak egy kis szórakozásra, az más.

2022. aug. 26. 16:40
 8/9 anonim válasza:
Első randi inkább kávé, tea, esetleg némi séta, de ne egész napos program legyen, csak lehessen beszélgetni. Sétálni pl 35 fokban annyira nem jó..
2022. aug. 26. 19:48
 9/9 anonim válasza:

16-18 évesen korcsolyázni vittem a lányokat.


Volt egy fedett korcsolya pálya tőlünk 1-2 kilométerre, aktuális lányt akivel randiztam oda vittem az első randin általában.


Valamennyire tudtam akkor ,mert gyerekként a szüleimmel viszonylag sokat jártunk ki korcsolyázni.


Emlékszem a lányok többsége alig tudott talpon maradni,ezért mindig mondtam nekik,hogy kapaszkodjon szorosan belém,fogja meg a kezemet.


Ott sokat lehetett nevetni,és nagyon könnyen lehet közelebb kerülni a másikhoz.

2022. szept. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!