Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nők, fiúk, férfiak,...

Lányok, nők, fiúk, férfiak, lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Alap igényeim vannak a beszélgetőpartnerre nézve.

Ne küldjön fa*ok képeket, cserébe én se küldök neki. Nem fogok a mellméretéről és kilóriról faggatni senkit.

Tudjon kérdezni, ne csak ismételje azokat a kérdéseket, amiket én kreatívan kitaláltam :). Legyen értelmes. Tanuljon / dolgozzon valamit, rendelkezzen valamilyen hobbival, ne csak úgy lógjon a levegőben célok és bármiféle vágy nélkül.

Előny, ha a véleményformálásod nem merül ki abban, hogy tetszett / nem tetszett, szeretem / nem szeretem.

Keresd és SZERESD a miérteket, merj elmerülni a gondolataidban és egyes témákban.

Olyan embert keresek, akivel akár a csigák szaporodásáról is lehetne beszélgetni órákat miután 1-2 dolognak utána olvastunk..


Heteroszexuális beállítottságú 23 éves srác vagyok, nem hiszem hogy ez számít egy ilyen "kapcsolatnál", de ha nem írom ide, akkor 5 perc alatt 10 válasz érkezne, hogy hány éves vagy és mi van a lábad között...


Nem akarok gorombának tűnni, de még annyi, hogy agresszívan közeledő, bármiféle kapcsolatra kiéhezett, esetlegesen kellő értelemmel nem bíró egyed és vagy egyén kérem kerüljön.



2022. aug. 28. 22:26
 1/5 anonim válasza:

Bírom a stílusod! :D írhatsz!


25N


(viszont bocsi, érdemben már csak holnap érek rá beszélgetni!)

2022. aug. 28. 22:48
 2/5 anonim válasza:

Nekem is bejön. Viszont fiúkkal nehezebben tudom fentartani a kapcsolatot. Ha nem zavar, hogy nem írkálok folyamatosan és barátkoznál is tényleg fiúval is, akkor írj rám. Többnyire szerintem megfelelek az elvárásoknak.

Szintén 23/f

2022. aug. 29. 00:03
 3/5 anonim válasza:

Szia! Ha rendben van, szívesen társalgok. Persze csak ha nem baj hogy nem vagyok szingli és ehhez is tartom magam. :)



22/N

2022. aug. 29. 08:33
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz most válaszoltam néktek. Bocsi a késedelmi válaszért. Vegyük úgy, hogy a régi idők embere vagyok, aki írt egy levelet és 2 nap volt mire az megérkezett hozzátok.. :D

Sok a tanulni való meg egyebek, azért írtam most.

2022. aug. 30. 18:59
 5/5 anonim válasza:

No para! :)


3 voltam

2022. aug. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!