Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit illik akkor írni, ha egy...

Mit illik akkor írni, ha egy ideig csetelek egy lánnyal, mutat magáról képet, és nagyon nem jön be?

Figyelt kérdés
Amúgy szimpi belsőleg, csak a fotó alapján nem tetszett. Írjam akkor is hogy nagyon szép? Vagy csinos? Azt nem írhatom, hogy nem jön be a külseje.

2022. szept. 2. 19:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
CSETELEK. Hova korcsosult a világ.
2022. szept. 2. 19:12
 2/18 A kérdező kommentje:
1 Mi van?
2022. szept. 2. 19:17
 3/18 anonim válasza:

semmi, csak csetelek veled.

mi a célod a nővel?

2022. szept. 2. 19:20
 4/18 anonim válasza:
Szerintem nem szabad hazudni, de megbántani sem. Azt meg lehet mondani, hogy fotó alapján mást képzeltél el magadhoz, de sok sikert kívánsz neki, ilyesmi. Ettől még csorbulhat az ego-ja, de jobban jár szerintem ő is, mintha meg lenne győződve arról, hogy mindenkinek bejön, mert azt mondják, de valahogy mégsem jön össze neki. Szóval az őszinteség többet érne számomra, bár én férfi vagyok, férfi aggyal.
2022. szept. 2. 19:20
 5/18 anonim válasza:

Megmondod, hogy a fotó nem egészen az, amit elképzeltél.

De azért azt is gondold végig, hogy nem biztos, hogy élöben sem tetszene, a fotó nem feltétlen mutatja ténylegesen, milyen is.

2022. szept. 2. 19:31
 6/18 anonim válasza:

Már miért ne mondhatnád meg neki kulturáltan, hogy bocsi, de sajnos nem ilyennek képzeltelek, és sajnos kinézetre nem vagy az esetem, ne haragudj.

Szerintem ez a legkorrektebb húzás.

Nyilván nincs értelme szépnek hazudnod, mikor hányingered van tőle.

A különféle lepattintások meg szimplán csak etikátlanok, és neked is biztos szarul esne, ha pofára ejtenének és nem is tudnád miért, csak ott vagy a semmi közepén és nézel ki a fejedből bután.

Szerintem jobb megmondani, hogy nem tetszik amit látsz.

Mindenkinek nem tetszhet mindenki.

37/F

2022. szept. 2. 19:33
 7/18 anonim válasza:
Miert nem mondhatod meg h nemtetszik? Kavarni akarsz vele igyis?
2022. szept. 2. 19:33
 8/18 anonim válasza:
Ne hazudj neki, az tuti. Amúgy meg élőben lehet, hogy jól néz ki, a képek nem mindig előnyösek. Ha nagyon nem jön be, én azt mondanám, hogy kép alapján nem a zsánered, de lehet, hogy élőben teljesen más lenne a benyomásod.
2022. szept. 2. 19:55
 9/18 anonim válasza:
Lehet hogy nem szép, viszont jól szopik. Ez esetben inkább halgass a külsejéről, és használd ki a lehetőséget.
2022. szept. 2. 20:35
 10/18 anonim válasza:
Nem egymást keressük. Ez elég diplomatikus.
2022. szept. 2. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!