Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Most őszíntén. Általában mit...

Most őszíntén. Általában mit jelent, ha a lány családi programra hivatkozva hirtelen lemondja a hétvégi találkozót? Kamu nem? Úgy általában.

Figyelt kérdés

Nem akarom magam áltatni ezen a héten ez már a második ilyen eset! Mindig a "bocs mégsem jó, a családommal töltöm a hétvégét"

Lehet tényleg azzal tölti. De szerintem többnyire ez kamu.


2022. szept. 9. 15:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy ez a családi dolog ilyen mindenre bevethető kártya, hogy akkor se gyanakodjak, ha az egész hétvégét valami más kannal tölti aki jobban tetszik neki. Merthát családi program. Nincs hiba.
2022. szept. 9. 15:32
 2/15 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy biztosan kamu. Honnan lehetne ezt így itt, GYIK-en eldönteni!?
2022. szept. 9. 15:32
 3/15 anonim válasza:
Én is ismerkedtem egy lánnyal, aki a megbeszélt programokat gyakran lemondta, átlátszónak tűnő indokkal. Aztán nem is lett az egészből semmi, úgyhogy én azt mondom, ez rossz előjel. Nem vonzódik eléggé.
2022. szept. 9. 15:34
 4/15 anonim válasza:

Gyanús.


Mindenesetre engem már csak akkor érdekelne a dolog, ha ő kezdeményezne.

2022. szept. 9. 15:43
 5/15 anonim válasza:
Szerintem is gyanús. Hanyagolnám. Most már keressen ő.
2022. szept. 9. 16:11
 6/15 A kérdező kommentje:
Az alap, hogy be lett vágva az archiv üzenetek közé. De attól még egy nagyon jónak ígérkező hétvégét rontott el, teljesen újra kell terveznem mindent.
2022. szept. 9. 16:16
 7/15 A kérdező kommentje:
Az még extra durva, hogy két puszival köszönt el, hogy majd jelentkezik ha ráér. Szóval nem kell neki kétszer szólni. De szerintem a "másik fiú" mert biztosan kamu a családi ügy, nem fog bénázni és nekem már nem fog jutni második helyezés. Ha én egy jó nővel találkozhatnék és a családom bármit akarna, nekik mondanám, hogy majd máskor nem a csajnak. Alap.
2022. szept. 9. 16:17
 8/15 anonim válasza:
Van benne valami, ha valaki nagyon bejön és fontos lenne neki, menne jégesőben, meg izzó parázson is.
2022. szept. 9. 16:29
 9/15 anonim válasza:
Bizony előfordul az, hogy valaki szeretne a másikkal találkozni, de tényleg halaszthatatlan dolga/programja támad, ebben az esetben egy normális ember felkínál egy másik időpontot. Ha csak simán megdob egy "bocsi nem jó"-val, akkor tényleg nem vagy neki olyan fontos.
2022. szept. 9. 17:19
 10/15 anonim válasza:
Nem feltétlenül kamu. Sok szülő az utolsó utáni pillanatban szól, hogy jön valaki, vagy mennek valakihez. Amikor meg ott állunk, hogy programunk van nem érdekli őket. Nálam legalábbis rendszeres volt, az egyik barátnőm is mindig erre panaszkodott, konkrétan a saját szülinapi buliját is vagy 3x át kellett szerveznie a szülők miatt
2022. szept. 9. 17:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!