Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az intelligencia vonzó?

Az intelligencia vonzó?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy emberek mondtak ilyesmit, vagy ehhez hasonlót, de még soha nem láttam, hogy valóban így is gondolták volna. Nem találkoztam még olyan esettel, aki konkrétan vonzónak tartotta volna azt, ha valaki alapvetően intelligens. Persze azok a srácok, akik intelligensek és mellette sportosak és úgy néznek ki mint egy görög félisten, azok tényleg könnyen találnak lányokat, de ott se hiszem, hogy pont az intelligencia miatt. Egy átlagos kinézetű srác aki intelligens szerintem elfelejtheti, hogy nála ilyesmi történne bármikor.


Szerintetek vonzó az intelligencia?



2022. szept. 14. 19:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
Számomra igen! Nyilván több tényezős a dolog ha valaki csoda szép , de egy értelmes gondolata, megnyilvánulása nincs, az számomra nem nyerő. De szerintem itt is az arany középutat kell megtalálni...
2022. szept. 14. 19:45
 2/17 anonim válasza:
Nekem sokáig tényező volt a kérdésed értelmében ma már bőven nem elég
2022. szept. 14. 19:59
 3/17 anonim válasza:
Számomra nem. A butàkra bukom.
2022. szept. 14. 20:15
 4/17 anonim válasza:

Nem.

Legyen kigyúrva, fizesse a piámat, és dugjon meg úgy, hogy remegjen a lábam utána még fél órával is.

A görnyedthátú szemüveges okoskák nem esnek ebbe a csoportba. Meg miről beszélgessek velük? A Higgs-bozonok szuperritka müon bomlásáról? Az ki a fenét érdekel?

2022. szept. 14. 20:21
 5/17 anonim válasza:
Igen, vonzó. De az se jó, ha mellette butának érzem magam.
2022. szept. 14. 20:26
 6/17 anonim válasza:
Nekem nem. Én is buta vagyok mint a tök, meg szintén a butuska csajokat bírom.
2022. szept. 14. 20:58
 7/17 anonim válasza:
Alapfeltétel!
2022. szept. 14. 21:16
 8/17 anonim válasza:
Az :)
2022. szept. 14. 21:26
 9/17 anonim válasza:
Van, hogy olyan személlyel futsz össze, akinek az, van, akinek nem lesz az.
2022. szept. 14. 21:59
 10/17 anonim válasza:
Hat nem tudom. Nekem elvileg valahol a 120 es 130 kozotti tartomanyban van az intelligencia szintem, aztan megse tart senki vonzonak. :(
2022. szept. 14. 22:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!