Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehet itt könyvekről, olvasásr...

Lehet itt könyvekről, olvasásról beszélgetni?

Figyelt kérdés

Olyanokkal beszélgetnék aki mindenféle könyveket szeret.


Az olcsó ponyvágon (terminátor) keresztül a komoly témán ( Erich Maria Remarque)



2022. szept. 21. 20:53
 1/10 anonim válasza:

Én is csak egy emberrel tudok ilyenekről.

Hiánycikk ez a fajta régies szellemi-lelki táplálkozás manapság.

2022. szept. 21. 20:59
 2/10 anonim válasza:

Nem jó helyen keresitek.

Messenger csoportban Facebook könyvklub keretein belül múlt héten veséztük ki a Mester és Margaritát.

Következő könyv választás alatt áll, most lehet javasolni kortárs világirodalmat.

2022. szept. 21. 21:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Továbbra sem ez volt a kérdés...
2022. szept. 21. 21:10
 4/10 anonim válasza:
3, tényleg? Akkor mi volt? 2es megválaszolta. Irány a fészbúk ha dumálni akarsz a könyvekről... 🤦‍♀️
2022. szept. 21. 21:21
 5/10 anonim válasza:
Szövegértésből ülj le, egyes, kérdező 🤣
2022. szept. 21. 21:22
 6/10 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A GyK nem kifejezetten beszélgetős fórum.

Facebook, Moly, Goodreads...

2022. szept. 21. 21:27
 7/10 anonim válasza:

#3 Rendben: lehet.

Bármiről, de kérdésed ide nagyon általános, és el fog veszni a több száz kérdés között.

Felvethetsz egy konkrét könyvet, amire vagy lesz vevő vagy nem.

A könyvklub általános csoport, olvasni szeretőknek.

Azon belül felvetettek egy beszélgetés Mester és Margarita témakörben.

Nem volt nagy társaság, de csak olyanok voltunk akik olvastuk a könyvet, és kultúráltan el tudtunk beszélgetni pro és kontra, ugyanis nem volt feltétel, hogy szeretni is kell.

Napokig eltartott, és a végén egyik-másik szereplőt más szemmel néztük.

2022. szept. 21. 21:29
 8/10 Darius- válasza:
Ez attól függ, hogy egy adott személy olvasta-e azt a könyvet vagy könyveket.
2022. szept. 22. 01:50
 9/10 anonim válasza:

Én imádok olvasni, és beszélni is róla. Viszont akkora már a választék, nagyon kicsi rá az esély, hogy ugyanazt mindenki ismeri, szerintem ez mostanában ezzel a gond.


A ponyvát nem szeretem, és a nagyon nagy klasszikusokat sem olvasom már. (Ami érdekelt, már elolvastam, de őszintén, nekem a legtöbb kicsit lassú és vontatott, régies nyelvezettel.)


Amit nagyon szeretek, az a krimi, illetve úgymond "családi" regény, mint Jodi Picoult könyvei.

2022. szept. 22. 08:29
 10/10 BohócKolbász válasza:
Én is szeretek olvasni, azonban akármit nem veszek meg vagy kölcsönzök ki. Főként King munkássága érdekel, az ő művei, élete. Ezen felül Dean Koontz, Clive Barker, és Peter Straub munkái iránt érdeklődök. Ugyanakkor nyitott vagyok a fantasy és a humor irányába is. Rejtő Jenő több könyve is megvan nekem. Illetve a krimit is szeretem függetlenül attól hogy sablonos-e vagy sem.
2022. szept. 24. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!