Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ha két leendő...

Mennyire zavaró ha két leendő pár között 9 vagy 10 év a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 27 leszek November 15.-én A lány jövő márciusban lesz 18 , jövőhét penteken utazom le hozzá,80 km a távolság köztünk , de mind 2 en úgy érezzük hogy egymásban meg találtuk sajátmagunkat, a lány ahogy észre vettem komolyan gondolja a kapcsolatot , minden éjjel messengeren videóhívásban alszunk én még értelem szerűen parázok hisz pár napja ismerjük egymást, mi a véleményetek?
2022. nov. 8. 16:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
2 ember = 1 pár.
2022. nov. 8. 16:21
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt értem csak , már rengetegszer csalódtam egy következő csalódást már nem élnék túl, szeretem azt a lányt nagyon, eddig minden napom fekete fehér volt , aztán mikor előszőr beszéltünk messengeren többet nevettem mint a lassan 27 évem alatt összesen, valahogy azt érzem hogy kezdek újra élni.
2022. nov. 8. 16:31
 3/11 anonim válasza:
9 év az nem sok.
2022. nov. 8. 16:51
 4/11 anonim válasza:
Engem kicsit sem zavar, hogy köztetek hány év van :)
2022. nov. 8. 18:34
 5/11 anonim válasza:
Azt értem, hogy ti 18 és 27 évesek vagytok, de a másik párról nem írsz semmit.
2022. nov. 8. 18:47
 6/11 anonim válasza:
Ha két ember szereti egymást őszintén, az a lényeg, a korkülönbség csak egy szám, nincs jelentősége.
2022. nov. 9. 13:55
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy a korkülönbség csak egy szám,de viszont azzal is tisztában vagyok hogy a tini lányok többsége tisztelet a kívételnek, nem éppen azok a hűséges tipusok.Igaz benne önmagamat látom,de mivel sokat csalódtam el hagytak 2 szer is egy másik srác ért és minden nap ettől félek hogy ő lesz a harmadik.
2022. nov. 9. 15:24
 8/11 anonim válasza:
ez nehéz lehet mert nem tudsz teljesen felszabadult lenni, ha közben ezen aggódsz. Jelenleg én is így vagyok most, s adok egy esélyt az illetőnek, hátha ő a kivétel, mert miért ne, valahol meg megpróbálom nem teljesen elvakultan beleélni magam, s lesz ahogy lesz alapon állok már hozzá. Kívánom hogy Ő legyen a szerencsés kivételek egyike számodra, bár pár napos ismeretség alapján még korai ennyire előreszaladni. Eleinte sokszor érezzük, hogy megtaláltuk a másik felünket, s ha a kezdeti fellángolás után ez az érzés megmarad kölcsönösen, az a legszebb. Abból lesz a tartós kapcsolat, amikor már látjuk a hibákat is egymásban, de megvan a bizalom és az őszinteség.
2022. nov. 9. 15:47
 9/11 A kérdező kommentje:
8as válaszolónak,hát én is kívánom hogy ez a lány legyen számomra az kivel már boldog lehetek végre.
2022. nov. 9. 16:03
 10/11 anonim válasza:
Simán jó ez a korkülönbség
2022. nov. 9. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!