Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kedvelhet e még a lány?

Kedvelhet e még a lány?

Figyelt kérdés

Beszélgettem neten egy lányal jól el voltunk minden nap beszéltünk, egy este mikor feküdtem le egy szivecskés képet is küldött. Másnap is ugyanúgy beszéltünk, este is írtam neki melyet megnézett de nem válaszolt 3 napig. Ezután írt hogy elfelejtett válaszolni meg bocsánatot kért, hosszú volt a hétvégéje.

Aznap még beszéltünk de másnap már nem írtam neki mert úgy voltam vele hogy alább hagyott az érdeklődése irántam vagy ha tévedek írna gondoltam, mivel egy reggel később írtam neki ezért ő írt és nehezményezte hogy fent voltam mégse írtam. Ez most nem történt meg. Eltelt kb 1 hónap felraktam egy képet magamról melyet imádomozott. Most akkor kedvelhet vagy mi lehet? Ha kedvelhet miért nem írt akkor ő? Én még most is kedvelem boldog voltam mikor beszéltem vele meg jó is visszagondolni rá, nem tudom hogy írjak e rá vagy ne. Ami a lányt illeti alig lájkolja csak egy pár fiú a képeit és őt se láttam volna hogy lájkolgatna másokat nemhogy imádomozzná más képeit, normális kedves nem az a fajta aki több fiúval beszélne/hülyitené őket legalább is ezt gondolom róla.



2022. nov. 14. 09:26
 1/5 anonim válasza:
egy perce nem volt írni három napig meg a "hosszú volt a hétvégéje" könnyen jelentheti azt hogy más pasival volt :D
2022. nov. 14. 09:58
 2/5 anonim válasza:

Szerintem más pasival volt és már nem kedvelhet téged.

17L

2022. nov. 14. 10:00
 3/5 anonim válasza:
A felettem lévő két hozzászóló csak féltékeny😉
2022. nov. 14. 11:14
 4/5 anonim válasza:
Jaj, a helyesírás! Ha nekem ilyen helyesírással írna valaki, nem is válaszolnék rá.
2022. nov. 15. 12:03
 5/5 anonim válasza:
Szerintem tarthat még hozzád. De nem szeret. Lányoknál sokszor észre vettem( máson is és magamon is), hogy amikor elkezdödik a "hanyagolás" fázis az már nem jelent jót... ilyenkor szoktak általában legtöbször elmúlni az érzelmek. 16/L
2022. nov. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!