Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Elektronikus zenébe énekelni...

LakatosAnonymus kérdése:

Elektronikus zenébe énekelni jelentkező?

Figyelt kérdés

Női énekhangot keresek egy progressive house track-hez.

Előnyös, ha nem ez az első ilyen felkérésed.


A zenét szeretném hivatalosan kiadatni.



2022. nov. 18. 22:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nagyon minőségi lehet ha itt kell keresned :D
2022. nov. 18. 23:58
 2/15 anonim válasza:
Aztan a noi enekhang munkajaert mennyit fizetnel? Es hova, melyik barosba menjen a hang tulajdonosa probalni, felvenni?
2022. nov. 19. 00:12
 3/15 A kérdező kommentje:

#1


Ajj, mennyire számítottam egy ilyen válaszra. Nem emlékszem, hogy kértem volna bárki véleményét a minőséggel kapcsolatban. Az ilyen beszólásokat hagyd meg máshova, például otthon a családba.


A lényeg amúgy pont az, hogy olyan emberek jelentkezzenek, akik nincsenek fent olyan oldalakon, ahol ilyen tehetségeket keresnek.


Mellesleg van zeném készülőben, amiben YouTubon elismert "művész" énekel. Bár manapság ez sem mond sokat, mivel bárki könnyen megszerezheti ezt a címet.

2022. nov. 19. 00:16
 4/15 anonim válasza:
*varosba
2022. nov. 19. 00:18
 5/15 A kérdező kommentje:

#2


Ha elméleti kérdés, akkor úgyis mindegy.


Ha rólad van szó konkrétan, akkor valamennyi privát chatben megbeszélhetjük.

2022. nov. 19. 00:19
 6/15 A kérdező kommentje:
valamilyen*
2022. nov. 19. 00:19
 7/15 anonim válasza:
Nekem elmeleti, de ha te komolyan keresel valakit, illene tobbet odairnod. Ezek alap informaciok, hogy mennyit, mit kap a munkajaert, es hol, hogyan nezne ki az egesz.
2022. nov. 19. 01:06
 8/15 anonim válasza:

Egy tábla csokit, azt is privát levélben. 🤣

A hivatalos kiadás pedig feltoljuk yt-re és megnézik apuék. :D

2022. nov. 19. 08:41
 9/15 anonim válasza:
Milyen hangot keresel? Szopránt, altot, vagy a kettő között mezzot? Nem mindegy, például egy basszusorientált zenéhez nem biztos, hogy egy olyan énekhang illik ami az egekben van. Illetve jó olyan is, aki fellép, de stúdiótapasztalata nulla? Azaz már régóta énekel, de a hangját csak az hallhatja aki el is megy a megfelelő rendezvényekre, megörökítve nincs (max ha a közönségben valaki levideózta, de ugye annak a minősége nem jó stúdióanyag).
2022. nov. 19. 09:33
 10/15 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az emberemet, aki alkalmas a munkára, szóval mostmár nem aktuális a kérdés. De azért még válaszolok.


#7

Akit érdekel, annak privátban megírom (meg is írtam), nem akarom, hogy az emberek ezen csámcsogjanak az oldalon.


#8

A nyolcas tipikusan az az ember, aki a beszólásait itt éli ki, hiszen este az asztal mellet vacsora közben nem merné, mert az 50 éves szakállas, alkoholista, abuzív apja a fejét az asztalba verné.


#9

Szopránt kerestem.


Amúgy ez még amatőr munka, nem kell nagyon nagy dolgokra gondolni. 😂

Ez csak a második zene lesz, amit ki fogok adatni.

2022. nov. 19. 12:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!