Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hatalmas undort érzek a...

Hatalmas undort érzek a lányok iránt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat csalodtam lanyok teren. Mindig tolem nyomorekabbakkal alltak ossze. Velem meg bezzeg senki,es nem tudom miert. Mi baj lehet velem?


De meg ha azt mondanam,hogy kivul vagy belul jobbak lennenek tolem azt mondom oke,de semmivel sem. Semmi stilusuk vagy kinezetuk nincsen megis becsajoznak,az ilyen meg semmi.En meg ezen toprengek allandoan,hogy mas mitol lenne tolem jobb/tobb?


De tenyleg,edzek rendszeresen,adok magamra,magas vagyok,oltozkodesemre figyelek es a megfelelo higeniara. Belul is probalom magam fejleszteni,igyekszek jobb lenni(ferfiasabb,rugalmasabb,batrabb stb) normalisan viselkedek es mindenkivel jol kijovok,lehet akarmilyen gazdag,szegeny,drogos,uri,bunozo,bekepzelt vagy hivatalos szemely.


Szoval sok mindenkivel joba vagyok es kedvelnek engem. De hiaba,a lanyok semmibe neznek,egy kobor kutyara kulonben tekintenek.


Adok magamra kulsoleg,belsoleg,igyekszek a legjobbat kihozni magambol,erre meg inkabb olyan alpari,bekepzelt,rosszindulatu csoves trogerekkel jonnek ossze,hogy a hajam all kette,raadasul azoknak sincsen semmi stilusuk vagy kinezetuk. (Nem mintha tokeletes lennek)


Most oszinten,mi kell a lanyoknak,mi nem jo bennem? Mas mi miatt tobb/jobb tolem? Ez miatt én meglátok egy lányt már elkap az ideg és inkább bunkó meg flegma leszek vele azért is.



2022. nov. 19. 01:36
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Beszologatos kommentel haggyanak.
2022. nov. 19. 01:50
 2/34 anonim válasza:
Mert gondolom egy sosem látott vadidegen vagy számukra a szemükben és nem egy minden nap látott híresség akit mindenki ismer és akiről mindenki tud mindent, főleg azt hogy mennyire anyagias.
2022. nov. 19. 02:02
 3/34 anonim válasza:
Remélem csak trollkodsz 😂
2022. nov. 19. 02:10
 4/34 anonim válasza:
Lehet azért hagytak ott mert a többieknek a telefonján volt ékezetes betű!!!
2022. nov. 19. 02:26
 5/34 anonim válasza:
Szerintem reklámozd magad azzal, hogy te vagy a magyar Elliot Rodger!
2022. nov. 19. 02:26
 6/34 anonim válasza:
Hagyd a lányokat,keress fiút.
2022. nov. 19. 03:58
 7/34 anonim válasza:

Miért csodálkozol, ha bunkó és flegma vagy, ráadásul undort érzel?

Változtass a viselkedéseden, ha kell pszichológussal, akkor több sikered lesz.

2022. nov. 19. 03:58
 8/34 anonim válasza:
A vibrit jobban szeretik.
2022. nov. 19. 04:46
 9/34 anonim válasza:
mutizol képet? Merre laksz?
2022. nov. 19. 06:22
 10/34 anonim válasza:
Csak akkor mutizza, ha megfogadod, hogy kidobod a vibridet.
2022. nov. 19. 06:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!