Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, akinek...

Van itt még valaki, akinek nincs senkije? A családja bántalmazó, nincsenek barátai, se párja, az megcsalta összetörte. Félek feladom. Van valaki aki annyira elkeseredett magányos bántalmazott mint én és szívesen találkozna?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghalni, de már nem bírom egyedül és amin átmentem senkivel semmiről nem tudok beszélgetni, kikapcsolni... budapesti vagyok, most 17. kerben lakom, fiatal nő. Bárkivel szívesen találkoznék aki hasonlóan mélyen van hogy támogassuk egymást!!! Kérem írjon privátban!Köszönöm

2022. dec. 3. 18:03
1 2
 1/16 anonim válasza:

Milyen idős vagy?

Nincsenek amúgy barátaid? Régen sem voltak?

Pszichológushoz nem tudsz elmenni?

2022. dec. 3. 18:12
 2/16 anonim válasza:
Írtam...
2022. dec. 3. 18:14
 3/16 anonim válasza:
Van még itt sok ilyen mindenért másokat hibáztató élőlény.
2022. dec. 3. 18:21
 4/16 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2022. dec. 3. 18:28
 5/16 anonim válasza:
Leírnád a történeted?
2022. dec. 3. 18:58
 6/16 anonim válasza:
Nem tudsz egy kutyát beszerezni?
2022. dec. 3. 19:36
 7/16 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy hasonló problémával kűzdő ember nagy lelki tászt tudna nyújtani.

Ha barátokra vágysz olyan, inkább olyan emberek társaságát keresd, akik már felépültek az ilyen állapotból és el tudnak látni olyan tanácsokkal, amik pozitívan hathatnak a helyzetedre.

Hasonló emberrel csak együtt szomorkodnátok.

2022. dec. 3. 20:15
 8/16 anonim válasza:
Egyet kell hogy értsek az előttem szólóval, okosabb lenne egy olyan ember idejét használni, aki helyben van az életben és képes jó példát mutatni. Ha másokkal beszélsz, akiknek ugyanolyan a mentális állapotuk, mint neked, ugyan lehet ideiglenesen komfortérzést ad ez neked, de a helyzeteden semmit nem fog javítani, lehet még rontani is fog. Az, aki máshol jár e pillanatban, tudna neked egy új szemszöget mutatni, ami segíthet abban, hogy megoldd a problémáidat, vagy legalább egyet-kettőt közülük.
2022. dec. 3. 20:57
 9/16 anonim válasza:
Vagyok
2022. dec. 3. 21:36
 10/16 anonim válasza:

Írhatsz nekem, hasonló helyzetben vagyok

L

2022. dec. 4. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!