Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Debrecenben hol tudnék ismerke...

Debrecenben hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 20 éves Debreceni egyetemista lány vagyok.Igen tudom, sokan azt gondolják egyetemen milyen könnyű ismerkedni, hát sajnos ez nem így van..Olyan szakon tanulok ahol év közbe is sok a ZH,így nem tudok/és nem is akarok bulikba járni. Így a decemberi téli estéken egyedül néha magányosan érzem magam. Letöltöttem a Tindert,Badoot viszont egy napig voltam fent, mikor megláttam a “felhozatalt”..Nekem fontos hogy a baràtaim/jövendőbelim egyetemista legyen, hiszen úgy gondolom hogy az ad egyfajta alapműveltséget..


Milyen ismerkedési lehetőségek vannak itt Debrecenbe?


Esetleg ha valaki szeretne beszélgetni velem,itt írhat..

175cm magas vagyok,barna hajam van, szeretek beszélgetni, sütni-főzni, nagyon házias vagyok..



2022. dec. 18. 21:13
 1/8 anonim válasza:
Debrecenben a legjobb ismerkedési lehetőség, ha eljársz valahova. Esetleg akad 1-2 esti tárgy, ahol lehet találkozni értelmesebb emberekkel. Nagyon szak függő is ezt elismerem, év közben nehéz, nekem is rengeteg dolgom volt, aztán dolgozni is kell kezdeni tavasszal. Viszont nem tudom, mit tanulsz, de az alapműveltséget nem feltétlen a DE-nél húznám meg :D Üdv egy 21 éves egyetemista srác
2022. dec. 19. 03:14
 2/8 anonim válasza:

Egyetemistaként magányosnak lenni??? Debrecenben???

Ilyet én még nem is hallottam!

Koncertek, színház, szauna, könyvtár, egyetemi klubok, villamos, troli - bárhol!!!

2022. dec. 19. 04:15
 3/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz. 19L
2022. dec. 19. 09:25
 4/8 anonim válasza:

Nem ritkaság ez. Én is ott végeztem, egy kezemen meg tudom számolni hány bulin voltam. Még a szilveszteri bulik is kimaradtak. :D

(Bár nem is vagyok annyira bulizós.)

2022. dec. 19. 12:14
 5/8 anonim válasza:

Debrecenben azért eljárkálnak a fiatalpk, vannak lehetőségek, ahogy a kettes is írta.

Ha környékbeliek szeretnének beszélgetni, kimozdulni.

Lehet írni.

35f

2022. dec. 20. 10:26
 6/8 anonim válasza:
Alapműveltséget ad az egyetem? Ne szórakozz, most már annyi idióta, dilettáns barom jár az egyetemre, 2 mondatot nem tudnak normálisan elmondani. Tinder meg tele van egyetemista mutogatós kurvákkal. De azért sok sikert :D
2022. dec. 31. 17:24
 7/8 xp ali válasza:
Menj koliba. És az igényeidet igazítsd a saját kinézetedhez.Az egyetemen csak az nem tud ismerkedni, aki olyan szakra jár, ahol nincs ellenkező nem (pl. progmat, óvónő) , vagy antiszoc, idióta, vagy túl magasak az elvárásai. Jártam egyetemre, tapasztalatból beszélek.
2023. jan. 13. 18:45
 8/8 xp ali válasza:
Asszonynak felovastam, ezt kérdezte? Egyetemen volt már bent? :D Az előző vagyok...
2023. jan. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!