Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Itt Gyakori kérdéseken, az...

Itt Gyakori kérdéseken, az ismerkedős kategóriában csak csúnya lányok vannak?

Figyelt kérdés
Szerintetek vannak itt szép lányok?

jan. 9. 15:52
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
De kis érzi vagy.
jan. 9. 17:37
 22/33 A kérdező kommentje:
Jesszus, vannak itt ilyen elbaszott férfiak akik nőknek adják ki magukat? :D
 23/33 anonim válasza:
A transzgenderekkel van baj?
 24/33 A kérdező kommentje:

Ja nem amúgy, nem arral gondoltam.

Én a szavaiból úgy vettem le hogy tényleg férfi, csak valamiért nőnek adja ki magát

jan. 9. 17:40
 25/33 anonim válasza:
úgy általában nők nincsenek
jan. 9. 17:41
 26/33 anonim válasza:

Itt nagyon sokan azzal hárítják el a lehetőséget hogy mindenkire ráfogják hogy kamu és valójában férfi.

Jó ha egyszer megégeti magát valaki érthető hogy bekapcsol az önvédelmi reflex, de azért nem kell túltolni se.

jan. 9. 17:43
 27/33 anonim válasza:
Persze, nem lehet mindenkire ráfogni. Meg azt is számításba kell venni, hogy a lányoknak is van rossz tapasztalatuk a farokküldős perverzekkel. De ez még nem ok arra a rosszindulatra, ami itt megy.
jan. 9. 17:46
 28/33 A kérdező kommentje:

Amúgy én magam is ismerkedtem itt lányokkal, személyiségükkel semmi baj nem volt, csak na... Ezért született a kérdés.

Viszont szerintem több beteg, kanos farokküldő idióta férfi van itt ezen az oldalon mint lány összesen :)

jan. 9. 17:50
 30/33 Gymnospermatophyta válasza:
Nyilván több a férfi, mint a lány. :) Egyébként meg szubjektív. Van ilyen is olyan is, mindkét nemből. Feltételezem.
jan. 9. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!