Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Itt Gyakori kérdéseken, az...

Itt Gyakori kérdéseken, az ismerkedős kategóriában csak csúnya lányok vannak?

Figyelt kérdés
Szerintetek vannak itt szép lányok?

2023. jan. 9. 15:52
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Én 1 hónapig próbálkoztam.. Személyiségre jó/kiváló amelyik ismerkedni akar (persze nem mind..), de kinézetre hát.. mondjuk úgy, hogy nem az én kategóriám. Beszéltem itt sok lánnyal de mint kiderült átlagban 30 felettiek, gyerekük van (eltartót keres..), depressziósak és egy idő után csak arról tudnak beszélgetni/nyavajogni, hogy nekik milyen rossz de tenni nem tesznek ellene semmit, ha tanácsolsz akkor meg “ne akarj megváltoztatni!! Így én vagyok az aki!!” Ja bocs nem szóltam akkor… Más platformra a negyede nem megy át 1 hét tartalmas beszélgetés után se (vagy több idő után) mert fél, hogy kibuknak a hazugságaik.

Itt ne ismerkedj.. csalódás csalódás hátán.. (mingy jönnek a feministák, hogy bezzeg a férfiak.. ne csajok ne.. letojom..) Ha barátot keresel és nem számít, hogy néz ki a másik akkor jó lehet de olyan társra mint te gondolsz ne számíts.. (átlag alattiak).

2023. jan. 9. 20:46
 32/33 anonim válasza:

Én találkoztam innen egy szép lánnyal, lett belőle kapcsolat is.

Jó, a szépség erősen szubjektív, de máig nem találkoztam olyan gyönyörű nővel mint ő volt.

2023. jan. 9. 21:36
 33/33 anonim válasza:
Vannak, ahogy csúnyák is.
2023. jan. 10. 04:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!