Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/299 anonim válasza:

Ezeket ne szégyeld. Nem tudom miért olyan nagy élmény ez számukra. Én is voltam már, de nem az én világom. Egyik bulizósabb ismerősöm is mondta, hogy attól rosszabb nincs. Ha valakinél vagy, akkor is vigyázz mindenre, ne hányj össze semmit, ne törj össze semmit. Ha nálad vannak az meg még rosszabb.

Egy kocsmai beülős dolog is sokkal élvezetesebb.

Tényleg nem ettől leszel valaki, mert iszol és házi bulikba járkálsz. Ha szeretnéd biztos lesz rá alkalom.

2023. jan. 10. 10:31
 2/299 A kérdező kommentje:

De én ezt az élmenyt akarom. Meg sosem voltam részeg. Szeretnem egysuer az eletbsn kipróbálni. Mar mindjart vege a tini koromnak és nem akarom hogy kimaradjanak élmények. Egyebkent szeretnek kabult allapotot, hogy az alkohol oldja a gátlásaimat.

Meg igazabol baratokat szeretnek akik kesőbb lehet elvisznek házibuliba. De az meg idő mire a barátsag kialakul én meg kiöregszem.

2023. jan. 10. 10:34
 3/299 anonim válasza:

majd felnősz :)


25 éves vagyok, tény, én sose vágytam házibuliba (nem is voltam), viszont még olyan részeg se voltam, ahol világomról nem tudok, inni persze ittam már, de tudom hol a határ, nem tudom mire jó annyit inni, hogy aztán azt se tudd, mi a neved, hol vagy, stb, 17 évesen se értettem, ahogy most se...

2023. jan. 10. 10:57
 4/299 A kérdező kommentje:

De én ezekre vagyom. A kepszakadasra,részegen hanyasra hogy beszélni se tudjak stb. Mert a többiek köze akarok tartozni. Atlagos akarok lenni. Ma éjszaka nem aludtam mert az osztalytarsaim tegnap mind beszélték a bebaszós élmenyeiket én meg otthon sirtam az agyba hogy nem volt soha ilyen.

Es nem is a tanulas miatt stresszelek hanem azert mert az osztalyhoz nem tartozom mert meg nem voltam hazibuliban

Ma semmit nem aludtam

Egy atlagos tinedzser atelte milyen bebaszva összehanyni mindent, fetrengeni, masra részegen rahajtani, masnaposnak lenni. És tőlem ezeket az Isten miért vette el? Miért sújt engem azzal hogy ezeket kivonta az életemből? A közössegi élményt?

2023. jan. 10. 11:00
 5/299 anonim válasza:

Ezeket mind átélheted akár 80 évesen is.

Nem mintha akkora nagy élmény lenne. Beérik az eszed es rajossz hogy nem ettol tartozol valahova.

2023. jan. 10. 11:12
 6/299 A kérdező kommentje:
De a tiniknek elnezik mind ezt a felnőtteknek pedig már szegyen. Ezert kell mindezt tinedzserkorban atelni. Az iskolaban sokat sirok mert hallom hogy az osztálytarsaim beszélik hogy higyan basztak be meg hova mennek hazibuliba. Abból allnak a szünetek hogy sirok a mosdoban. Kireskesztve erzem magam. Ma nem is aludtam egesz ejszaka csak sírtam. Minel többet jarok iskolaba annal inkabb azt erzem hogy nem elem egy atlag tini eletet. Csak melyebbre sűllyedek a depresszioban, kirekesztettsegtudatban es csökken az önbecsülesem. Legszívessebben öngyiljos lennek de azokat a temető sarkaba temetik valahova. Távol a többi sirtól. Még halálomban sem engedik meg a közössegheztartozast.
2023. jan. 10. 11:20
 7/299 anonim válasza:
de nem ettől leszel "normális" és "átlagos", enélkül is élhetsz teljes életet, lehet egyszer kipróbálod, és annyira rossz emléknek marad meg, hogy soha többé nem kívánod ezt az érzést, alkohol és hasonlók nélkül is lehet jól érezni magad, persze nem mondom, időnként belefér, de attól mert ennyire leiszod magad, még nem fogsz a "közösség" tagja lenni, és nem leszel jobb ember
2023. jan. 10. 12:01
 8/299 anonim válasza:

Ennyi idősen még én sem voltam. 18 évesen ittam először alkoholt a szüleim évfodulós buliján, kezdjük ott. Keresztapám a bokorból szedett össze 3 deci tojáslikőr után. :D


"De a tiniknek elnezik mind ezt a felnőtteknek pedig már szegyen. Ezert kell mindezt tinedzserkorban atelni."


Ez meg nettó hülyeség. A szüleim azután kezdtek el eljárkálni utazgatni, koncertekre, bulizgatni, hogy megszülettem. Akkorra jöttek rendbe anyagilag annyira, hogy lazíthattak és megengedhettek maguknak ilyesmit. Vittek engem is. 40 éves emberekről beszélünk. Nem a tipikus okádós bulik voltak, inkább azok a táncolós-éneklős-becsiccsentve vonyítva röhögős-egymást szivatós esték. Apám mindig szivatta keresztanyámékat valami hülyeséggel, a többiek meg röhögtek rajtuk.


Mi most 22-30 évesek vagyunk a baráti körrel, az elmúlt 2-3 évből vannak olyan élményeink is, amiket leírsz. Azután, hogy például valaki jó ötletnek tartotta 2 napra vodkába áztatni a gumicukrot és azt hozta a közös nyaralásra. Elfogyott a vonaton lefelé a 40 fokban, azt sem tudtuk, hogy találtuk meg a kempinget. Meg mikor valaki a közös karácsonyozásra beállított egy tálca vicces sütivel és elfelejtett szólni róla, hogy nem sima brownie. Ilyeneket nem csináltunk 17-18 évesen, már csak azért sem, mert nem volt rá pénzünk meg valószínűleg nem lettek volna hálásak a szüleink, ha valaki otthon bontja ki a falat (ilyen szerencsére nem történt, csak az ajtót akasztották le).

2023. jan. 10. 12:04
 9/299 A kérdező kommentje:
Na en meg becsiccsentve se voltam még. Én nem nirom azt elviselni hogy mas vagyok mint az osztalytarsaim es az osztalytarsaimnak magadatik a hanyva fetrenges nekem meg nem. Az hogy pl hanyas közbe baszas. Én meg egy fiú kezet se fogtam meg. Szeretnék 18 eves korom előtt berúgni es mar nincs sok hatra. Oktober 14 a szülinapom. Annyira szeretnék az osztalyhoz tartozni csak nem tudok. Inkabb legyek minden masodik nap reszeg csak velük lehessek. Mert ig- azt erzem hogy kisebbseg vagyok es ők a normalisok en meg nem.
2023. jan. 10. 12:09
 10/299 anonim válasza:
Átérzem a helyzetedet kérdező. Nekem se voltak nagyrészt soha barátaim, mert visszahúzódó és szorongó vagyok, így kimaradtam én is a tinikori közösségi élményekből. Nem voltam én se bulizni soha, nem volt barátnőm, nem ittam magam tiniként részegre és nem is feküdtem le senkivel. Akkor ezek nagyon zavartak, mert nekem is fájt, hogy a kortársaim milyen remekül szórakoznak, én meg csak a szobámba kuksolok a számítógép előtt. Felnőttként (20+) a fent említettek nagyrészét sikerült kipróbálnom, de egyébként annyira egyik sem nagy kunszt. Mindenesetre értem, hogy mennyire nehéz azt megélni, hogy ki vagy rekesztve, vagy, hogy kimaradsz valamiből. Azt is rossz hallani, hogy 17 évesen már antidepresszánst kell szedned. Nekem is volt időszak amikor kaptam és most is érzem, hogy kellene, de akkor is szörnyű.
2023. jan. 10. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!