Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Debrecenben One piece mozifilm...

Debrecenben One piece mozifilm valaki?

Figyelt kérdés

Valakinek nincs kedve jönni Debrecenbe megnézni az új One Piece mozifilmet?

Egyedül nincs sok kedvem elmenni és akkor már egyszerre ismerkedhetnénk is. Elsősorban természetesen lányok társaságának örülnék de gondolom ez itt már megszokott. 😂


24/F



2023. jan. 17. 15:13
 1/5 anonim válasza:
Szintén egyedül mennék, mert mindenki leráz azzal, hogy de én nem láttam a one piecet. Én is egy társat keresek, de sajnos máshol🥲
2023. jan. 18. 10:57
 2/5 A kérdező kommentje:
Kár ^^
2023. jan. 18. 15:32
 3/5 anonim válasza:

Tizenéves lányok*

javítsd ki magad bro, a saját korosztályodból már nem fogsz találni senkit, esetleg próbálkozz be még több gimis osztályban is, hátha ott nagyobb sikerrel jársz, bár maga a helyzet ígyis elég szomorú. De azért hátha akadna még néhány naivabb kislány, akivel később kitolhatsz. Ha magadra ismersz, és az vagy, akire nagyon gyanakszom, akkor úgyis érted miről van szó, ha nem, meg elnézést. F

2023. jan. 18. 17:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az vagyok. A korosztály mindegy. Mindenhol találhatóak animések. Valamint fiú is jöhet ha úgy van. Csupán lányokkal jobban kijövök és ott megvan az esély a tovább haladásra is, amennyiben megvan a közös szimpátia. Ha nem, akkor nyilván csak barátok. Itt most amúgy a mozin lenne a hangsúly. De lehet megnézem egyedül is csak úgy elég cringe számomra. Esetleg pár napra rá ha már mindenki megnézte és üres lesz a terem. 🤔


"bár maga a helyzet ígyis elég szomorú"

Sajnos így van. Nem azért mert rosszul néznék ki vagy ne lennék normális csak így hozta az élet. 😂

2023. jan. 18. 17:41
 5/5 anonim válasza:
Mi az, hogy saját korosztályából már nem?? Mivel a kultusz valahogyan megmaradt a tiniknél és az A+ idejéből vannak sokkal idősebb rajongók is, így minden korosztályban vagyunk még bőven. Illetve a mai gyerekeknek a régi animerajongók nyújtják tovább. Ha nekem most 34 évesen lenne pl. 10 éves gyerekem, akkor Pokémont és Kaleidót már néznénk együtt. Később folyamatosan jöhetne a többi.
2023. jan. 30. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!