Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Naturista életmódot szeretnék...

Tilinkó kérdése:

Naturista életmódot szeretnék kipróbálni, de nem egyedül. Budapesti vagyok, 40 éves férfi. Tudtok ebben segíteni, esetleg csatlakozni nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 18:29
 1/9 anonim válasza:

Még hideg van. Esetleg pár hónap múlva ráérne? :)


negyvenes nő

2023. febr. 5. 18:31
 2/9 anonim válasza:
Hogy fogsz örülni, amikor majd csatlakozik a 120 kilós, diszkréten narancsbőrös Marika, meg az elöl-hátul egyaránt nagyon szőrös Pista... 😂
2023. febr. 5. 19:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Jöjjenek!
2023. febr. 5. 19:19
 4/9 anonim válasza:
A naturisták nem szextárgyként tekintenek a testre, az nem számít, ki hogyan néz ki. Nem ezért csináljak. Azok a perverzek.
2023. febr. 5. 19:43
 5/9 anonim válasza:
Feküdj ki a Dunapartra,valami elhagyatott helyre.
2023. febr. 5. 19:50
 6/9 anonim válasza:
Balatonnál vannak nudista kempingek,menj oda 1hétre.
2023. febr. 5. 19:51
 7/9 anonim válasza:

Én itthon pucéran szoktam főzőcskézni. Na jó, néha köténykében, hogy ne csapkodjon meg a zsír.

Körömpöcit szereted? Ha gondolod jöhetsz segíteni hagymát pucolni.

2023. febr. 5. 20:19
 8/9 anonim válasza:
Téli naturizmus is létezik. Nem csak a napozással összefüggő helyeket kell érteni a naturizmus fogalmán. Ilyen időszakban, zárt térben a következő lehetőségek vannak: naturista egyesületek programjai Pl. a NaVKE honlapján találsz részleteket. Uszodai programok havonta Budapesten (pótszilveszter, farsang, mikulásparti, születésnapi rendezvény, játékos vízi vetélkedők, úszóverseny stb.) Meztelen jógázás a medencében ez a NaVKE programjain nagyon népszerű. De lehet szaunaszeánszokon is részt venni. Szaunázni több helyütt lehet az országban, de ahol kimondottan naturisták vannak jelen és nem vegyes a társaság, nem lepedőkbe csavarva szaunáznak a vendégek a naVKE programjain kívül az Szentes. Ide kéthetente szombatonként tudsz menni. Továbbá borkóstolók, táncszínházi előadások, igény esetén házibulik, kisebb létszámú beszélgetések, társasági összejövetelek, énekkari próbák stb., ami így hirtelen eszembe jut. Ezek a lehetőségeid.
2023. febr. 6. 11:18
 9/9 anonim válasza:

Ha lehet én is meztelenül vagyok, amikor csak tehetem. Csak sajnos most a fűtésszámlára is figyelni kell...

A facebookon vannak naturista csoportok, ott vannak programlehetőségek, még tére is.

Illetve a NAVKE is szervez programokat, azokra is elmehetsz. A honlapjukon megtalálod.

2023. febr. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!