Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Debreceni és Debrecen környéki...

Debreceni és Debrecen környéki animések?

Figyelt kérdés
Van jó pár animés ismerősöm, de sajnos elég messze laknak tőlem, szeretnék olyanokkal is megismerkedni akikkel megoldható lenne, hogy találkozzunk néha. Nem társkeresés inkább csak barátkozás céljából. Amúgy 30/f vagyok ha valakit érdekel.
2023. febr. 23. 19:14
 1/4 anonim válasza:
Mellik a kendvenc animécskéd?
2023. febr. 24. 06:19
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy van kedvencem, mert nem igazán tudok választani, de elég sok animét láttam. Most mindet nem sorolom fel de itt van néhány amit nézek/néztem: One piece, Dragon Ball Super, Naruto, Bleach, Soul Eater, My Hero academia, Made in Abyss, JoJo's bizarre adventure, Brand New Animal, One Punch Man, Tengen Toppa Gurren Lagann, Kill la Kill. És még van sok más, illetve a watch listemen is van még sok amit tervezek megnézni.
2023. febr. 24. 07:15
 3/4 anonim válasza:
Ha van animes listad belinkelheted.
2023. febr. 24. 17:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy jegyzettömbe írtam össze, meg a netflixen raktam be a saját listámba 😀
2023. febr. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!