Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Aki mentális nehézségekkel...

Aki mentális nehézségekkel küzd,eljönne velem Dömösre?

Figyelt kérdés

www.kekkereszt.org


Én már voltam itt korábban,minden tekintetben szuper hely.A weboldal hasznos áttekintést nyújt.Ha gondolod,olvasd el bátran.

Fontos,hogy nem csak függőket fogadnak hanem egyéb mentális problémákkal küzdőket is.

Privátot nyugodtan írhattok!

Gondoltam,számotokra is érdekes lehet ez a lehetőség.



2023. ápr. 21. 10:51
 1/6 anonim válasza:
Á, köszi, de kihagyom, nem vagyok keresztyén.
2023. ápr. 21. 11:07
 2/6 anonim válasza:

Szerintem tök szép tőled, hogy kiírtad, lehet hogy valakinek ez most egy hatalmas segítség és kapaszkodó lehet.


Jó hogy vannak rendes emberek még. Engem nem érint a téma, de ha mélyen lennék, tuti mennék veled. Sok sikert hozzá egyébként!

2023. ápr. 21. 11:10
 3/6 anonim válasza:
Én gyógyszerfüggő vagyok, de nem vagyok fogékony arra, hogy a keresztényi hit segítségével jöjjek le a gyógyszerről. Meg vagyok keresztelve, de nem hiszek Istenben.
2023. ápr. 21. 14:30
 4/6 anonim válasza:
Ide nemcsak hívők mehetnek.
2023. ápr. 21. 14:39
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,arra is gondoltam,hátha tudok ezzel valakinek segíteni,hogy jobban legyen.

Egyébként felekezettől függetlenül van lehetőség ott felépülni,gyógyulni.

Én is gyógyszerfüggő voltam sokáig de az ottani egyéni és csoportterápiák sokat segítettek.

Az előadások is életszerűek,könnyen értelmezhetőek,új felismeréseket szerezhetünk általuk.

Én sem vagyok hívő mégis nagy élmény ott lenni.

Azért köszönöm,hogy elolvastátok.

2023. ápr. 21. 14:50
 6/6 anonim válasza:
Áldassék az úr, mert benne van minden bizodalmunk.
2023. ápr. 21. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!