Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Elmeséled milyen érzés amikor...

Elmeséled milyen érzés amikor a szél hozzáér a bőrödhöz?

Figyelt kérdés

Azt hiszem depressziós vagyok. Most épp a megszokás fázisa van, a belenyugszom a dologba szint. Látszólag minden rendben van az életemben, de koránt sincs így.



Korábban is fontosak voltak számomra apróságok, dolgok melyek mellett a nagy többség - a jóléte révén - elmegy. Most azonban méginkább átértékelődtek ezen mozdulatok, hangok, helyek, érintések, emlékek. Sokat sírok a semmin és a mindenen. Kezd már unalmas lenni, pedig lehet hogy pont kikéne ezt élveznem, hogy mostmár tudok sírni. Régen nem ment.



Van társam. De nincs velem. Illetve nagyon ritkán van ténylegesen mellettem. Olyan emberrel szeretnék levelezni itt, akár hosszú távon akivel kölcsönösen megoszthatjuk egymással a sérelmeinket, a korábban átélt traumáinkat és a számunkra még létező csodákról szerzett tapasztalásainkat. Minden nehézséget és vidám pillanatot kötöttségek nélkül. Mert egy ideje már csak a papírnak beszélek.


Ha úgy érzed e rövid szösszenet után, hogy esetleg jól kitudnánk jönni egymással akkor dobj egy privátot vagy kommentelj a kiírás alá.


Lényegtelen hány éves vagy és milyen nemű. A beszélgetéseket nem ilyesmire kívánom kihegyezni.



2023. máj. 16. 17:11
 1/5 anonim válasza:
2023. máj. 16. 17:19
 2/5 anonim válasza:

Régóta hasonló módon élem az életem. Furcsa helyzet, mivel nem értek nagyobb traumák és nincsenek sérelmeim. Nem is igazán tudom megmondani a pontos okát, annak, hogy miért alakult ki ez az állapot.


Nem valószínű, hogy én vagyok az a személy akire szükséged van, hiszen nem biztos, hogy mindennel tudok majd azonosulni, de, ha ennek ellenére szeretnél írni, nyugodtan.

2023. máj. 16. 17:39
 3/5 anonim válasza:

Azt írod van párod, de idegenekkel akarod megosztani az érzéseidet?

Miért nem a pároddal beszéled meg a problémáidat, érzéseidet elvégre ő a párod és mindenről tudni kéne beszélni vele.

2023. máj. 16. 17:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van #3as. Teljesen igazad van...
2023. máj. 16. 17:45
 5/5 anonim válasza:
Ha van parod vele oldd meg a problemaidat ne random idegenekkel. Ha meg nem olyan par akivel ezt lehet miert is vagy vele egyutt?
2023. máj. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!