Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne esetleg partnerem a...

Lenne esetleg partnerem a cigiről való leszokásban?

Figyelt kérdés
17 éve dohányzom, de le szeretném rakni teljesen. Eddig IQOS-t szívtam, napi 2 dobozzal, rosszabb napokon többet is. Csökkentettem az adagomat, majd egy hétig nem szívtam egy szálat se, de ma nagyon elgyengültem és cigiztem. A hét alatt voltak rossz pillanatok, alvásproblémák és minden éjjel álmomban cigit töltöttem... :D Úgy érzem vissza is estem, ami nagyon lehangol. Sokkal jobban menne, ha lenne valaki, akivel támogathatnánk egymást a leszokásban.

2023. máj. 21. 21:11
 1/4 anonim válasza:
Ez valóban nem egyszerű, de szerintem inkább a személyes kapcsolat útján működhet.
2023. máj. 21. 22:07
 2/4 anonim válasza:
Nagyon nehéz! Én, 20 év után próbálom letenni. Reggel érzem legjobban a hiányát. Akkor pár slukkot szívok az e cigiből.
2023. máj. 21. 22:50
 3/4 anonim válasza:

Én gondolok rád majd minden nap.

Tedd le, dobj ki mindent!

Én így szoktam le a piáról. Leöntöttem mindent a lefolyóba és többet sosem vettem.

Ezeket az elgyengüléseket felejtsd el. Ez csak magyarázat. Valójában nem is akarsz leszokni.

Ha le akarsz szokni, akkor leteszed, eldobod és sose veszel többet egy darabot sem.

Szar lesz az igaz. Hónapok kellenek mire a tested reagál az új helyzetre és megszokja, hogy nincs cigi, meg elkezdenek kiürülni a mérget a szervezetedből.

2023. máj. 22. 09:13
 4/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
2023. máj. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!