Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol találhatóm meg az Amazonom?

Hol találhatóm meg az Amazonom?

Figyelt kérdés
Keresek egy csajszit valószínűleg pécsi vagy akörnyékbeli. Ha itt vagy és magadra ismersz kérlek írj. Történt ugyanis hogy pécsen álltam és vártam a buszt mikor egy valószinüleg részeg vagy drogos figura elkezdett kötekedni nyomulni a buszra váró iskolásokkal senkit sem érdekelt, max páran szóltak de ennyi sajnos en sem csináltam semmit kissé félénk is vagyok ezért nem. Majd megjelent egy alapvetően törékeny, babaarcú kb huszonéves nőci bőrszerkóban harisnyában acélbetétes bakancsban és se szó se beszéd egy pillanat alatt hátra tekerte a kezét és földre vitte a nála 3x nagyobb fazont. Azóta erre a nőre gondolok szerintetek van esélyem meglelni vagy lehet esélyem nála ha megtalálom?

2023. máj. 25. 20:18
 1/6 anonim válasza:
Szerintem csak fantáziálsz.
2023. máj. 25. 20:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu teljesen komolyan
2023. máj. 25. 20:27
 3/6 anonim válasza:
Szerinted egy ennyire vagány csajnak te kellenél?Ne álltasd magad.
2023. máj. 25. 20:57
 4/6 anonim válasza:

A történet második felében derült ki, hogy tulajdonképpen mit is akarsz. Mekkora esély lehet rá, hogy ha pont gyk-t olvasgat is, pont rákattint egy ilyen felütésre, és pont nem unja meg az olvasást, mire a lényeghez ér?


Jobb, ha pár A4-es plakátot ragasztasz ki ott a környéken. Persze még akkor sem biztos, hogy nem azt gondolja, a kötekedõs seggfej valami haverja akarja megtalálni, hogy bosszút álljon. De még ezzel együtt is csak ott helyben van némi halvány remény.

2023. máj. 25. 21:54
 5/6 anonim válasza:
amazon.com-on
2023. máj. 26. 02:14
 6/6 anonim válasza:

Keresném valami helyi FB csoportban is.

Ha te félénk vagy, akkor kérdéses, hogy mennyi esélyed lenne nála.

2023. máj. 28. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!