Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » (30kg+ felesleg) Zugló és...

(30kg+ felesleg) Zugló és környékén keresnék lányt, akivel eljárhatnék edzeni, bíztatnánk egymást, lenne valakinek kedve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok, gyerekkorom óta küzdök a túlsúllyal, egyszer 4 évvel ezelőtt leadtam 25 kilót 6 hónap alatt és gyakorlatilag azonnal vissza is szedtem amint leálltam a koplalással. Azóta lebeg rajtam durván 30-40kg felesleg amitől megakarok szabadulni, mivel idén gyakorlatilag minden nyári programom romba dőlt így gondoltam most van időm, pénzem, energiám és nem szabad többé kifogásokat keresnem.

Szeretnék valakit találni akivel akár csak interneten bíztatnánk egymást, küldenénk fotókat a kajáinkról, vagy akár ha a közelben lakik akkor mennénk együtt edzőterembe.


Magamról: dolgozom hétközben, jelenleg home officeban, így hétköznap este + hétvége jöhetne szóba.

Eleinte biztos félénk leszek, de elhatároztam magam és véghez akarom vinni akár egyedül akár társasággal. Két éve kapcsolatban vagyok, szeretném visszakapni azt a formámat amit ő eleinte megismert. Többet privát üzenetben. :)


2020. máj. 18. 17:00
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Melyik edzőteremre gondoltál Zuglón belül? :) Gondolkodom rajta, hogy nekem is el kéne mennem (20 kg+), de nyuszi vagyok egyedül besétálni és bénázni egy ilyen helyen.

#éscsóróegyetemistavagyok

2020. máj. 18. 19:20
 2/2 anonim válasza:

Szívesen segítek :)

4 éve sportolok, az utóbbi fél évben pedig nagyon beleástam, leginkább a diéta témába. Rajtam nem volt sok felesleg, mégis sikerült leadnom 9 kilót, és nem koplalok. Sokat szoktam sütni is, ismerőseimnek már rendszeresen küldök recepteket, főleg diétás muffinokat, de kezdem unni, így hamarosan más ételt kezdek el kikupálni diétásra.

Ha gondolod, írj.

Edzőterembe egyébként érdemes személyi edzőt felfogadni az elején, hogy megtanítsa az alapokat. Utána már magadnak is meg tudod csinálni az edzéstervet.

2020. máj. 21. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!