Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Szívesen leveleznék olyan...

Szívesen leveleznék olyan emberekkel, akik túlevéssel, falásrohamokkal küzdöttek/küzdenek. Beszélnél róla?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, leszokófélben vagyok a túlevésről már három hónapja. Nem a fogyás az elsődleges célom, noha már leszaladt jópár kiló, de ezt kellemes mellékhatásnak fogom fel.

Lelki okok vezetnek a túlevéshez, és amíg ezeket nem tesszük rendbe, ölni fog belül, mint egy lassú méreg. Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik küzdenek a démonaikkal, hogy egymásnak erőt, motivációt adjunk! Ha van kedvetek, írjatok! :)



2020. máj. 29. 14:09
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én 16 éves lány vagyok,és túlevéssel,falásrohamokkal+anorexiával(pff nagyon jó párosítás:D) küzdök

Ha gondolod írj

2020. jún. 20. 22:13
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is vannak falásrohamaim, valamint a másik véglet is, hogy napokig semmit sem eszem. Ha gondolod írj.
2020. jún. 21. 02:56
 3/5 anonim válasza:
Nekem néha falásrohamaim vannak, néha napokig szinte semmit nem eszem. Én is nő vagyok, kb 10 évvel fiatalabb nálad, de írj nyugodtan :)
2020. júl. 31. 12:19
 4/5 anonim válasza:

#2-#3 nekem is ugyanez:(

Eszem valamit, érzem, hogy tele vagyok, de szinte rögtön utána még a fejemben van az, hogy éhes vagyok:( De amióta edzek(nem rendszeresen, és nem is intenzíven), már kezdenek elmúlni a "nemeszem" napok.

18/L

2020. aug. 27. 10:15
 5/5 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled erről. F/32
2020. okt. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!