Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Ki csatlakozik hozzám? Holnapt...

Ki csatlakozik hozzám? Holnaptól fogyózok, 15 kilót le kéne adnom. Együtt fogyni biztos jobb, ha támogatjuk egymást. F. vagyok.

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 15:11
1 2
 1/19 anonim válasza:

Nekem is annyit kell leadnom, de már 2 hete elkezdtem -ha nem gond.

23/L

2020. szept. 30. 15:40
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hát, írj privátban hogy haladsz eddig
2020. szept. 30. 17:32
 3/19 anonim válasza:
Nekem 15-20 kg-ot kellene. Ti milyen módszerrel kezdtek neki?
2020. szept. 30. 18:06
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát, én úgy hogy kevesebbet eszek és többet mozgok. Ennyi a lényege.
2020. szept. 30. 18:53
 5/19 anonim válasza:
Én már 23kg-ot lefogytam, szólj ha kell tanács :)
2020. szept. 30. 22:15
 6/19 A kérdező kommentje:

Az ne semmi.

23 kilót?

S mennyire látszik meg a bőrödön?

Lötyögős lett, vagy az is zsugorodott?

Én mától csak azzal az egyszerű módszerrel operálok, hogy amennyit szoktam enni,.. Na annak a felét eszem.

Amúgy mindegy hogy mit, mert nem nagyon lehet válogatnom. Azt kell ennem ami van itthon.

Na meg több mozgást kellene beiktatnom.

2020. okt. 1. 05:57
 7/19 anonim válasza:
6. 1 év alatt csináltam, feszes nagyon a bőröm, igaz fiatal is vagyok, huszonéves , 50 évesen biztos maradt volna nyoma. Igazából elég ennyi, csak figyelj, hogy teljesértékű ételeket vigyél be, ne lassuljon be az anyagcseréd
2020. okt. 1. 07:07
 8/19 A kérdező kommentje:

Atya gatya, hehehe, én meg ma kezdtem......

Hol van még ehhez a hat év?


Örülök, ha az első hetet végigcsinálom, mert tapasztalat, hogy a negyedik napon leszek olyan depis, hogy ott törik meg az elhatározás. Mert az ehségtől, ingerült, morgós leszek.

.... Na, de új kör, új erő, új elszántság. Hajrá. 😀😀

2020. okt. 1. 07:26
 9/19 anonim válasza:
Elszántság, és alázat a tested iránt, ennyi kell :)
2020. okt. 1. 07:30
 10/19 A kérdező kommentje:

😀😀

Eltelt 5 perc.... Vajon már fogytam?

Szerintem jól haladok.... Hehe.

Na de komolyabban.... Arra már rájöttem, hogy a fogyózásnak az egyik titka, hogy nem szabad állandóan a mérlegre állni, mert le tudja lombozni az embert ha pl egy olyan héten állt rá a mérlegre, amikor épp semmit sem fogyott, pedig egész héten odafigyelt, sokszor volt éhes, minimálisakat evett, stb. stb.

Szóval majd csak egy hónap múlva nézem meg mennyit fogytam.

Amúgy ez érdekes, de biztos motiváció hogy most így anoníman, de mégis a nyilvánosság előtt kezdek el fogyózni. Plusz erőt ad, hogy nehogy már leégessem magam, hogy ez is bedől pár nap alatt.

2020. okt. 1. 07:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!