Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Fogyókúra partnert keresek....

Fogyókúra partnert keresek. Valaki?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Olyan embert keresek, aki szintén fogyózik. Mivel különleges történetem van, így nem írnám ki ide. Akinek szüksége van az infóra, az majd úgy is jelentkezik. 40 kg-tól akarok megszabadulni.


Én úgy gondoltam ezt az egészet, hogy erősítgetjük egymást. Leírjuk nap mint nap az apró kis győzelmeinket, amiből aztán lesznek a nagyobbak. Motiváljuk egymást, lebeszéljük egymást arról, hogyha esetleg valamelyikőnk bűnözne. Mivel megosztjuk egymással az elején a miérteket, hogy mik a céljaink, emlékeztetni tudjuk a másikat, hogy ,,Emlékszel? Milyen szuper lesz, ha végig csinálod, és ez csak pillanatnyi gyengeség." Receptek, technikák, szokások.. Rengeteget fogunk tanulni a másiktól!


Légyszi, olyannal ne írjatok rám, hogy ,,Helló! Nekem a duci nők nagyon tetszenek. Van kedved ismerkedni?" Nem, nem és nem. Én fogyi partnert keresek és kérlek, csak akkor jelentkezz, ha tényleg elhatároztad!


Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor privátban írj és ne csak annyit, hogy ,,Helló! A fogyival kapcs.", hanem írj magadról, hogy ki vagy, mi vagy. Miért akarsz fogyni? stb. Természetesen én is hosszú válasszal fogom viszonozni az erőfeszítésedet! :)


Előre is köszönöm! Hajrá mindenkinek! :D



2021. febr. 7. 21:56
 1/5 anonim válasza:
Kedves kérdező, igaz, hogy én is épp a fogyáson dolgozom, ráadásul egyidős vagyok veled, de nem tudom mennyire tudnám ezt napi "jelentésekkel" végezni, vagy hogy mondjam. Ne értsd félre, szívesen kipróbálnám, csak nem tudom mennyire lenne élvezetes neked, mert valószínű nem tudnék valami változatos dolgokat írni nap, mint nap, így lehet, hogy beleunnál :D
2021. febr. 7. 22:12
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt várom, hogy mindennap azért, de viszonylag sűrűn, adjunk életjelet magunkról. :))
2021. febr. 7. 22:31
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerintem, ha megismerünk egy új embert elég sok mindenről lehet beszélgetni..
2021. febr. 7. 22:32
 4/5 anonim válasza:
40 kiló az rohadt sok... De sok sikert!
2021. febr. 7. 22:56
 5/5 anonim válasza:
AZÓTA + 33 KILÓ.
2021. máj. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!