Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Elkezdünk együtt diétázni?

Elkezdünk együtt diétázni?

Figyelt kérdés

90 napos diétát szeretném elkezdeni holnap és örülnék ha csatlakozna hozzám valaki, nagyon jó lenne. Apa és anya is rengeteget fogyott vele. Igen olvastam hogy rossz stb de én elhatároztam és végig csinálom ;)

Amúgy anya azt mondta hogy míg ezt csinálta sose fájt a feje, rendben volt a vérnyomása is, apa 40 kilót fogyott, persze volt miből, de nyilván jobb az embernek ha ennyivel is kevesebbet cipel magán. Írj nyugodtan!



2021. febr. 9. 20:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 24L és Ápolónő:D
2021. febr. 9. 20:17
 2/11 anonim válasza:
Szia! Miből áll ez a diéta? Semmit nem találtam róla a neten..
2021. febr. 9. 20:27
 3/11 anonim válasza:
Ezektől a -tól, -ig fogyokuraktól altalaba hamar visszahizik az ember mivel visszaáll a regi kajaira. Csak eletmod valtassal meg mozgassal orizheto meg hosszutavon a jo alak.
2021. febr. 9. 20:28
 4/11 A kérdező kommentje:
4 napra van osztva, első nap fehérje utána zöldség szénhidrát és gyümölcs nap nagyon röviden. Vissza lehet igen de utána szinten tudnám magam tartani csak kéne a kezdő löket.
2021. febr. 9. 20:36
 5/11 anonim válasza:
Persze
2021. febr. 9. 20:41
 6/11 anonim válasza:
Sok sikert hozzá, nagyon bátor dolog, hogy nem kifogásokat keresel, hanem belevágsz. Én melletted állnék, de az a helyzet, hogy sovány vagyok, és pont hogy szeretnék magamra szedni valamennyit. :)
2021. febr. 9. 20:41
 7/11 anonim válasza:

"első nap fehérje"

Mif...?! Ilyen nincs hogy fehérje nap! Még az ultra-mikro-keresztszűrt fehérjeporok is tartalmaznak szénhidrátot és zsírt is.

K. egyszerű a képlet! Nem kell elhízni! Ha felcsúszik pár kiló(max 5) akkor cselekszel!

Aki jojózik abból max skinny fat lesz! Annál undorítóbb a világon nincsen!

2021. febr. 9. 20:44
 8/11 anonim válasza:
Én szívesen, de a 90 napos diétát nagyon nem javaslom! Ellógta a bioszt az az ember, aki kitalálta.
2021. febr. 10. 00:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kell 100% osan érteni, aznap ehetsz 1 kenyeret meg nyilván köretet a hús mellé.. sajna olyan gyógyszert szedtem amitől híztam, ez nem az én hibám volt, muszáj volt szednem.
2021. febr. 10. 11:11
 10/11 anonim válasza:
Szerintem sokkal jobb egy normalis etrend ilyeneknel h egyiknap csak feherje masiknap csak szenhidrat. Lol ez eleg egeszsegtelen es ertelme se sok. Magas feherje alacsony szenhidrat meg zsir kellene. Ha mashogy fogysz visszahizod meg nem lesz jo alakod max lottyedt lapos
2021. febr. 10. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!