Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Keresek valakit aki nem lép...

Keresek valakit aki nem lép le és támogathatjuk egymást?

Figyelt kérdés
19/L vagyok. Korábban már 2x lefogytam elég jó vagyok a fogyókúrában. Másodszor 2évig tartottam a súlyom. Nem kérdés, hogy sikerrel járok-e. A bezártság alatt híztam vissza sajnos, nem éreztem rá késztetést, hogy folytassam a sportot, illetve, hogy ne nassoljak. 11kg-ot szeretnék leadni. Jó lenne, ha a jelenlegi demotiváló körülményeket figyelembe véve lenne mellettem valaki a fogyókúra alatt. Ez alatt azt értem, hogy minden nap megbeszélnénk az aznap elért sikereket és kudarcokat. És bíztatnánk egymást, ha valamelyikünk elgyengülne. Csak azt tenném meg kritériumnak, hogy ne tűnj el csak úgy. És jó lenne ha te is eltökélt lennél a témában. Írjatok nyugodtan.

2021. márc. 15. 20:14
1 2
 1/13 anonim válasza:

A fogyókúrára lenne 1 tippem. :D


Amúgy meg milyen pasit keresel, akivel csak beszélgettek és lelkizhetsz vele? Na mert olyat nem nagyon fogsz találni.

2021. márc. 15. 20:16
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, elsősorban lányt/nőt keresek, de a pasik sincsenek kizárva. Egyébként megvannak a saját hatásos fogyókúrás módszereim. Nem muszály ugyan azt a sportot űznünk vagy diétát követnünk. Szimplán csak a motiváció lenne a lényeg és az, hogy valakinek felelnem kelljen a fogyókúrával kapcsolatban. Ez ösztönözne, hogy tartsam be a diétát és ne legyek lusta sportolni. És persze tippeket is cserélhetnénk. Ilyesmire gondoltam.
2021. márc. 15. 20:23
 3/13 anonim válasza:

Értem.

Szerintem csak akarterő kell és hogy eltökéld, újból lefogysz. Persze jól jön a plusz motiváció és támogatás, de magadtól is képes vagy erre.

2021. márc. 15. 20:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de pont, hogy plusz motivációt keresek, a fogyókúra elkezdéséhez. A sikerek után majd a ruhák is tudnak motiválni. Kb. nem is találkozom emberekkel, ezért senki se lát, ez miatt hagytam el magam. Úgyhogy most úgy érzem egy kis plusz motivációra van szükségem.
2021. márc. 15. 20:30
 5/13 anonim válasza:

Szia

Én meg izmosodni szeretnék. Talán valamennyire tudnánk motiválni egymást az edzéseknél, esetleg tippeket adni - akár táplálkozásnál is.

20F vagyok

2021. márc. 15. 21:41
 6/13 anonim válasza:
Szia!Nekem étkezési zavarom van évek óta,de sajnos mellettem sem állt még soha egy olyan megbízható személy,barát aki kicsit motiválna,bíztatna,v akár a napi eredményeket megbeszéljük.Számomra is rendkívül fontos lenne a napi kapcsolattartás,a hirtelen eltűnő emberekből már elegem lett.Ha gondolod,megpróbálhatnánk kölcsönösen segíteni egymásnak.
2021. márc. 16. 09:50
 7/13 anonim válasza:

Szia írj!


28l

2021. márc. 16. 17:35
 8/13 anonim válasza:

Szia! 😊

Én 20 éves lány vagyok, sajnos az elmúlt évben nagyon elhanyagoltam magam, és 20 kiló felesleg van rajtam. Hónapok óta "szomorkodok", hogy jajj de szörnyű kegyetlen az élet, hogy dagi vagyok, nem olyan csinos mint mások.. tegnap este pedig a tükör elé álltam, megnéztem magam, nem tetszett a látvány. Majd ezt gondoltam: "sajnálod magad egy újabb éven át, hogy szörnyű az élet, és zabálva, lustálkodva nem vagy 50 kilós szépség, vagy pedig fogod magad és teszel is érte?!" Nekem ez volt az a pont, amikor rájöttem, hogy vagy elfogadom magam, vagy nem, de akkor nem az isteni csodát kell várni. Tegnap este elhatároztam , elgondolkoztam rajta, hogy milyen mozgásforma lenne számomra a jó, illetve milyen ételeket kellene ennem, mennyi kalória lenne optimális egy nap alatt. Rájöttem, hogy én nem egy gyors fogyókúrát kell keressek, kicsit több, mint egy évbe fog telni az, hogy ledolgozzam azt amit egy év alatt felszedtem.

Nem tudom, hogy egy idegen mennyire jó ötlet fogyókúra terén, de remélem, hogy sikerülni fog neked lefogyni az álomsúlyodra 😊

2021. márc. 16. 18:42
 9/13 anonim válasza:
Hajrá 8as, ez a beszéd 💪💪💪
2021. márc. 16. 18:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen én is életmódot váltottam, különben nem tudtam volna megtartani a súlyomat. A fogókúrám pedig több mint fél éves volt. Csak most sajnos az utóbbi időben visszatértek a régi rossz szokásaim.
2021. márc. 16. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!