Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Fogyókúra partnert keresek!?

Fogyókúra partnert keresek!?

Figyelt kérdés
Első sorban lányt, én is lány vagyok és 21 éves. Körülbelül 5 kilótól szeretnék megszabadulni, de az nagyon lassan megy. Eddig 4-et sikerült leadnom. Úgy érzem ha valakivel meg tudnánk beszélni a napi sikereinket/kudarcainkat, esetleg motiválni egymást, úgy könnyebben menne.
2021. márc. 22. 22:54
 1/10 anonim válasza:
Sexel sok lakóira mehet le! Csináljuk?
2021. márc. 22. 23:11
 2/10 anonim válasza:
5 kiló az semmi. Én magamtól fogytam eddig 10-et. Hány dekagramm akarsz lenni? Nem egészséges a soványság. Márpedig aki ily keveset fogy, nem hiszem, hogy rá is férne.
2021. márc. 22. 23:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez mekkora hülyeség, akkor ha van valakin pl.30 kg, életmódot vált, aztán az utolsó 5-10-et már mégis magán hagyja, mert az nem nagy túlsúly?
2021. márc. 22. 23:44
 4/10 anonim válasza:

Nem azon van a hangsúly, hogy hány kilót akar leadni, és hogy az sok, vagy kevés. Nyilván felnőtt nő, el tudja dönteni, hogy mit szeretne.

Én 20 éves lány vagyok, és szeretném megkérdezni, hogyan sikerült leadnod 5 kilót? Én is próbálok leadni (igaz sokkal-sokkal többet) és lassan megy, ezért nyitott vagyok tippekre :)

2021. márc. 23. 00:45
 5/10 anonim válasza:
Arra az utolsó egy kilóra már minek.
2021. márc. 23. 05:41
 6/10 anonim válasza:
Jajj, nem kötekedni akartam, csak tényleg az a tapasztalatom, hogy ilyen mínusz pár kilók leadása a legnagyobb nyűg. :D Nagyobb a macera vele. Azért sok sikert. /Nem csesztetni akartalak./
2021. márc. 23. 05:46
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod én benne lennék, bár én nem fogyózok most, de rendszeresen sportolok, és mostanában néha elveszett a motivációm😅

2021. márc. 23. 09:18
 8/10 anonim válasza:
Szia! Én ugyan srác vagyok, de ha neked így is megfelel, és még nem találtál senkit, akkor szívesen lennék a partnered ebben.
2021. ápr. 3. 23:02
 9/10 anonim válasza:

Nekem kb 15-20kg fogyás szükséges, férfi vagyok és kb 8 éve járok konditerembe. (most vagyok 23).


97kgról megyek le 80-ra.


Teljesen más kategória, más célokkal. Nem tudom, hogy mennyire lenne motiváló vagy éppen segítőkész az közreműködésünk, de ha van kedved és még keresel valakit írj.


(Mindig jól jönnek az új receptek, a finom és egyben egészséges, magas fehérje tartalmú ételek készítésénél vannak nehézségeim :) )

2021. ápr. 5. 17:59
 10/10 anonim válasza:
Helló fogyhatunk
2021. ápr. 27. 04:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!