Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Hol lehet nagy túlsúllyal...

Hol lehet nagy túlsúllyal rendelkezőket elérni? Arra gondoltam, csinálnék egy kihívást, mivel én életmódot váltottam és hátha másoknak is motiváció.

Figyelt kérdés

Egészségesen étkezem, mozgásmentesség helyett heti 3-4x sportolok és elkezdtem leginkább magamnak naplózni a dolgot instán, de hátha valakinek segíthetnék belekezdeni, "együtt" haladni vagy akármi..


(IR, PCOS, Pajzsmirigy alulműködés ajándékcsomaggal, természetesen orvosi támogatással kezdtem bele)


2021. ápr. 10. 11:33
 1/3 anonim válasza:
en is szeretnék fogyni 90 kg vok,80 ra mennék le
2021. ápr. 10. 18:14
 2/3 anonim válasza:
sziaa, orulnek ha irnal nekem, en is pcos-es vagyok, de nem tudom miket ehetnék, mert nem mindent szeretek,szoval örülnek ha irnal nekem. :)) 17/L
2021. ápr. 10. 22:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Szerintem olvasgass a neten, hogy mit szabad és mit nem, szerintem jobb, ha magad kutakodsz és ásol mélyre a témában, mint, hogy valaki a szádba rágja, vagy valakit googleként használj :) én is magam tanultam mindent, számolni kell, nézni mindennek a ch tartalmát, mennyiségét, de majd belejössz , hajrá :)
2021. ápr. 11. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!