Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Lenne valakinek kedve ehhez? 17F

Lenne valakinek kedve ehhez? 17F

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem érzem jól magam a bőrömben, viszonylag jelentős felesleg van rajtam, és mostmár szeretnék tenni ellene. Úgy gondoltam, valakivel együtt sokkal egyszerűbb lenne ezt kivitelezni. Leírhatnánk egymásnak minden nap, hogy mit ettünk, mennyit, mit sportoltunk/edzettünk stb. Aztán ki tudja, lehet hogy egy egész jó barátság is kikerekedik a végén belőle :D

2021. máj. 16. 11:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szia! Nekem lenne kedvem ilyesmihez, én is hasonló cipőben járok :)
2021. máj. 16. 11:54
 2/14 anonim válasza:

Szia! Először is, a te tested, így csak magaddal kell megküzdened, hogy győzz! Jó ha van egy barát akivel ezeket meg lehet beszélni de egymást nem tudjátok "lefogyasztani".

Én amúgy azt mondom hogy a kulcs az étkezésen van! Fontos a rendszeresség, tehát a napi 3 kaja legyen meg és nem mindegy mit eszel. Pl az összes tejterméket felejtsd el! Csak vizet igyál, semmi cukros lötty! Reggelire bőségesen egyél, de ne fehér kenyeret! Ebéd az a szokásos és a vacsora pedig ha lehet, csak leves legyen! Ezek így az alapok a kajába.

Edzéshez annyit mondanék, hogy fontos a kardió is, de egész testet edzeni kell! Kis kardió utáni edzés a legjobb fogyásra!

Nemtudom, hány kiló vagy, és mi a cél, de semmi se lehetetlen!! Ha a hízlaló dolgokkal leállsz, egész hamar jönnek az eredmények!😉 Hajrá! 💪

2021. máj. 16. 11:59
 3/14 A kérdező kommentje:

#2 Igen, tisztában vagyok vele, hogy csak én tehetek ezzel valamit, és én is fogok, csak gondoltam kelleni fog egy kis plusz motiváció 😁

Ezt a táplálkozás dolgot ki tudnád kicsit fejteni/ tudnál tanácsokat adni, hogy mikor esetleg mit egyek és mennyit? (Bocsi, nem igazán értek ezekhez még :( )

2021. máj. 16. 13:08
 4/14 anonim válasza:
Szia engem érdekelne, ha akrsz írj :)
2021. máj. 16. 13:21
 5/14 anonim válasza:
Szia Roli!
2021. máj. 16. 13:55
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 megkerdezhetem hogy ki vagy?
2021. máj. 16. 13:58
 7/14 anonim válasza:
Rolikám! Mi a helyzet? Hogy megy a fogyás?
2021. máj. 16. 16:48
 8/14 anonim válasza:
Ha nem csak csajokat keresel, akkor én is benne vagyok (még egy kb. 8 kilót kéne leadnom).
2021. máj. 16. 16:55
 9/14 anonim válasza:
Utolsó írhatsz ide is, nekem is kb még annyit kéne. A kérdező meg nem írt...
2021. máj. 16. 19:05
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Bocsi, elég zsúfolt napom van, de elvileg mostmár minden válaszolónak írtam, és minden üzenetre válaszoltam, de ha véletlen mégsem, akkor írjatok rám kérlek!
2021. máj. 16. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!