Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Lányok van kedvetek Budapesten...

Lányok van kedvetek Budapesten bringázni velem vagy futni?

Figyelt kérdés
Csak annyi az elvárásom minimum 18 éves, nyitott személyiségű, szingli lány legyél. Kölyökképű 30-as pasi vagyok. Ha kerékpározni akarsz, akkor tudjál tekerni azért, nem szeretem a lassúságot. Nem fogok neked mol bubit fizetni, saját kerékpárod legyen. Útvonal tetszőleges. Ha futni akarsz, akkor kérlek hozzál nekem futócipőt meg valami futó ruhát, mert ritkán futok. Azért fontos, hogy szingli legyél, mert volt részem ilyen féltékenykedő pasikkal vitáim, hogy én tettem tönkre a kapcsolatukat. Simán csak sportolni akarok egy beszédes, mosolygós lány társaságában, ha meg szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor úgyis kiderül. Várom a privit.

2020. máj. 13. 22:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
Lol, nem vagy kutya B+ XD " Ha futni akarsz, akkor kérlek hozzál nekem futócipőt meg valami futó ruhát "
2020. máj. 13. 23:08
 2/19 anonim válasza:
Én vigyek neked futócuccot?Rózsaszínt tudok adni,mert venni nem fogok neked.
2020. máj. 14. 08:05
 3/19 anonim válasza:
Hát én kész vagyok XDXDXD
2020. máj. 14. 08:33
 4/19 anonim válasza:
egyéb elvárás?
2020. máj. 14. 09:53
 5/19 anonim válasza:
30-as pasiként 18 évessel is összeállnál, de azért a futócuccot is hozza neked a nő. De nagy frász vagy, méreteket meg nem adtál, hogy milyen futócucc kellene. :-D Nem akarsz sportboltban ismerkedni valamelyik ott dolgozóval?
2020. máj. 14. 11:24
 6/19 anonim válasza:
Kamu kérdés... Rádaásul nem is vicces.
2020. máj. 14. 18:02
 7/19 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu kérdés?

Ja biztos azért mert akkora paraszt vagyok, hogy lemertem írni ritkán futok és a csaj hozzon nekem cuccot ha futni akarna. Nagy dolog valóban, hogy felvállalom ezt.

2020. máj. 14. 18:06
 8/19 anonim válasza:

hát ezek után szerintem egy jelentkező egyed sem akarna futni veled (ki akanrá a másiknak vinni a cuccokat?), még a bringázást is fontolóra veszik nehogy véletlenül is túl lassúak legyenek a te igényeidnek.

és igen, azért tűnik kamunak, mert ritkán fordul elő, hogy valaki akkora hülye legyen, hogy direkt parasztul ismerkedjen. van különbség a paraszt és az őszinte között.

2020. máj. 14. 18:16
 9/19 anonim válasza:

Nem csak azért, hanem úgy az egész kérdésed kiírása miatt.

Egy 30 éves miért akarna egy 18 évessel futni vagy biciklizni?

És egy tini miért akarna egy 30 évessel futni vagy biciklizni?

Az meg ráadás, hogyha biciklizel akkor is megizzadsz, de neked még külön ruha kellene a futáshoz.

Nem látom az összefüggést, mert gondolom nem az utcai ruhában mennél el tekerni.

2020. máj. 14. 18:20
 10/19 A kérdező kommentje:
Istenem túl bonyolítjátok, egyszerű ismerkedős kérdés. Azt gondoltok bele amit akartok, nem érdekel. Én nem érzem 30-nak magam, simán elvagyok a tini és huszonéves lányokkal. Szombatra van is egy jelentkező lány. Témát lezártam veletek itt kommentben.
2020. máj. 14. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!